Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kredyt dla firmy nowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kredyt dla firmy nowej

    Jak długo trzeba prowadzić jednoosobową działalność gospodarcza zanim banki będą skłonne udzielić kredytu firmowego na kwotę około 35-40 tysięcy złotych? Zaznaczam, że chodzi o kredyt bez zabezpieczenia (ani hipoteka ani zastaw na samochodach nie są możliwe) i zabezpieczenie w postaci poręczenia też nie jest możliwe. Dla banków kredytowanie firmy to spore potencjalne ryzyko to rozumiem ale powracam do pytania, jaki staż musi mieć firma? W bankach na infoliniach nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi samo tylko bzdurzenie że każdy przypadek oceniają indywidualnie.

  • #2
    Nawet nie wiem, ale pewnie trzeba byłoby się rozejrzeć wśród ofert banków.

    Komentarz


    • #3
      W banku Raiffeisen już po pół roku działalności możesz dostać limit kredytowy dla firm. Jest przeznaczony na bieżące wydatki firmy i jest ważny przez rok, ale jest możliwość przedłużenia.

      Komentarz


      • #4
        Jak może nowa firma brać kredyt. Dla mnie jest to po prostu nie do pomyślenia. To jest po prostu chore według mnie.

        __________________________________________________ ________________________
        Ostatnio edytowany przez kazik33437678; 27.10.2018, 09:37.

        Komentarz


        • #5
          Skontaktuj się z Habza Finanse Już poprzez aplikację na stronie dowiesz się wstępnie jak to u nich wygląda. Wiem, że jest to firma pożyczkowa załatwiająca rzeczy niemożliwe. Jednym z ich produktów jest kredyt inwestycyjny. Nie wiem niestety na jakich warunkach. Musisz pogadać z doradcą.

          Komentarz


          • #6
            Witam was wszystkich! Jeśli chodzi o chwilówki to ja polecam wam sprawdzić ofertę spod tego oto linku: - moim zdaniem jest to naprawdę dobry pomysł!
            https://finratownik.pl/szybkie-chwilowki

            Komentarz


            • #7
              Odradzałbym wszelkiego rodzaju chwilówki, mają przeogromne odsetki, które cię zjedzą jeśli w porę nie spłacisz pożyczki. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozwój firmy to warto jest pomyśleć przede wszystkim nad oszczędnościami. Ja dużo oszczędziłem zatrudniając firmę, które zajmuje się moja księgowością, znajdźcie ich . Dużą oszczędnością było też podróżowanie tramwajem po mieście zamiast autem.

              Komentarz


              • #8
                Hmm jeśli szukasz porad dotyczących szybkich kredytów i pożyczek, to na pewno najlepiej będzie po prostu wejść sobie na To blog na którym znajdziesz naprawdę sporo wpisów i artykułów o tych produktach finansowych. Mi czytanie takich fachowych porad bardzo pomogło przy braniu kredytu

                Komentarz

                Pracuję...
                X