Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

soczewki dla dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • soczewki dla dziecka

    Witam,
    Wczoraj byłem z synem u okulisty i stwierdzono Mu wadę wzroku. Zastanawiam się wraz z żoną nad kupnem soczewek dla synka. Nasz syn ma 6 lat, jest bardzo ruchliwy, więc uznaliśmy, że soczewki będą lepszą opcją od okularów. Optyk polecił nam soczewki firmy Acuvue:
    Wiecie coś na temat soczewek tej firmy, warto je kupować?

  • #2
    Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Niestety nie będę w stanie pomóc.

    Komentarz


    • #3

      Myślę, że powinni Państwo rozważyć jednak okulary. Obecnie można znaleźć takie dla dzieci, które są trwałe, kolorowe i przede wszystkim nie spadną. Wydaje mi się, że to znacznie bezpieczniejsze niż soczewki dla aż tak małego dziecka..

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem czy najpierw nie wypadałoby tej kwestii omówić z okulistą.

        Komentarz


        • #5
          oj nie wiem czy dla takiego małego dziecka są dobre soczewki.. czy da sobie założyć. Okulary mogą być plastikowe z takimi dodatkowymi zausznikami które dobrze trzymają, moze warto o takich pomyśleć. ale chyba najlepiej zapytać u okulisty lub optyka, oni na pewno coś doradzą

          _____________________
          Ostatnio edytowany przez kamilm; 27.09.2018, 09:48.

          Komentarz


          • #6
            Soczewki dla dziecka?? Ja się z tym nie spotkałam nigdy a mam dwójkę dzieci. Soczewki są zazwyczaj dla dorosłych

            Komentarz


            • #7
              Myślę że dzieci mogą spokojnie nosić okulary. Z soczewkami troszku za dużo zachodu jest, małe dzieci nie poradzą sobie raczej z ich zakładaniem i zdejmowaniem, a dla was tez to może być problematyczne. Możecie zdecydowanie postawić na okulary a może kiedyś pomyślicie nad laserową korekcja wzorku. W klinice możecie zdecydować się na taki zabieg i cieszyć się idealnym wzrokiem bez potrzeby noszenia okularów i soczewek.

              Komentarz


              • #8
                dla takiego malucha to zdecydowanie okulary, nie widziałam i nie słyszałam żeby nosiły je dzieci. Na przyjdzie jeszcze czas. a na razie wybrać fajne okularki, dla dzieci one są tak zaprojektowane żeby było małemu wygodnie i żeby nie spadały z noska a przede wszystkim żeby nie patrzył nad nimi albo pod nimi. To że dziecko jest ruchliwe to nic, w tym wieku raczej to standard. Producenci muszą to przewidzieć przecież tak żeby wygodnie było i bezpiecznie dzieciom.

                Komentarz


                • #9
                  Zapraszam na stronę

                  Komentarz


                  • #10
                    Wygląda to bardzo profesjonalnie. Myślę, że może to być dobra opcja.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak dla mnie masz tutaj rację. Nie mogę się nie zgodzić!

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X