Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rehabilitacja Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • rehabilitacja Kraków

    Osoby szukające dobrych rehabilitantów z Krakowa mogą się udać do Centrum Rehabilitacji i Poradni Rehabilitacyjnej RST Rehabilitacja Pracuje tam bardzo dobry zespół fizjoterapeutów i rehabilitantów, stosujący najbardziej nowoczesne formy rehabilitacji. Mają też podpisany kontrakt z NFZ. Poza tym, filia centrum jest też pod Krakowem, w Białym Kościele.

  • #2
    Chyba właśnie tego będę potrzebować.

    Komentarz


    • #3
      Czasem warto wykonać zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Można skutecznie przeciwdziałać zmarszczkom i innymi zmianom, jakie powstały na naszej skórze. Słyszałem, że świetnym specjalistą jest

      Komentarz


      • #4
        Rehabilitacja to jeden z podstawowych form powrotu do sprawności fizycznej i jest bardzo przydatna, zarówno dla osób po zabiegach, jak i po kontuzjach i innych dolegliwościach, które utrudniają poruszanie i prawidłowe funkcjonowanie. Jedną z podstaw jest fizjoterapia: , która jest naprawdę bardzo ważną częścią terapii powrotu do zdrowia. Sama często korzystam z rehabilitacji i wiem jakie to jest pomocne. Jedynym minusem jest dość ograniczona dostępność ze strony NFZ.

        Komentarz


        • #5
          rehabilitacja

          Także polecam Centrum Rehabilitacji i Poradni Rehabilitacyjnej RST. Moja ciotka korzystała tam z terapii manualnej . Wybrała się tam na skierowanie. Cierpiała na bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym. Po kilku dniach intensywnego masażu ból minął..

          Komentarz


          • #6
            Chodziłam na rehabilitację barku dość długo i nikt nie potrafił mi go prawidłowo nastawić jakoś. W końcu poszłam prywatnie, znalazłam na własną rękę taki gabinet i dopiero tam mi pomogli.

            Komentarz


            • #7
              W Krakowie jest taki jeden gabinet rehabilitacji, który mogę polecić. On chyba z tego co pamiętam to znajduje się na ul. Senatorskiej, a nazywa się RehaPro. Przyjmował mnie otam świetny specjalista - Pan Piotr (nazwiska nie pamiętam). W każdym razie bardzo szybko doszłam do sprawności po wypadku, a ze strony rehabilitanta odczułam wiele wsparcia i zaangażowania.

              Komentarz


              • #8
                Miałam rehabilitację bardzo skuteczna ale w Warszawie, zapisałam się na magnetoterapię i masaż leczniczy do Natural Medical, to są bardzo skuteczne zabiegi jeśli chodzi o schorzenia kręgosłupa, po kilku zabiegach mogłam już normalnie funkcjonować.

                Komentarz


                • #9
                  My niezbędny sprzęt rehabilitacyjny kupiliśmy w sklepie internetowym Bardzo dużo dobrej jakości sprzętu do wyboru.

                  Komentarz


                  • #10
                    Rehabilitacja to super sposób na różne dolegliwości. Wszelkiego rodzaju zabiegi fizykoterapeutyczne, masaże i ćwiczenia są w stanie pozbyć się dolegliwości bólowych. Ja miałem problem z okrutnym bólem pleców i bardzo pomogła mi rehabilitacja w Sport-Klinice. Na prawdę super miejsce, fenomenalni rehabilitanci i profesjonalne zabiegi.

                    Komentarz


                    • #11
                      A czy znacie może na terenie Rzeszowa jakąś sprawdzoną osteopatię? Ja właśnie mam poważny dylemat z wyborem... Sądzicie, że na przykład taka ​ jest dobrym wyjściem?

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja korzystam z rehabilitacji już spory czas, chodzę na masaże, pole magnetyczne, tensy i inne zabiegi. Zdecydowałem się na rehabilitację, ponieważ bolał mnie kręgosłup. Zabiegi rehabilitacyjne okazały się pomocne, teraz nie mam już bólów i znów mogę uprawiać sport. Solidną rehabilitację oferuje Sport-Klinika, super rehabilitanci i najnowszej generacji sprzęt. Jeśli ktoś zastanawia się, gdzie wybrać się na rehabilitację, szczerze polecam Sport-Klinikę.
                        Ostatnio edytowany przez zabek66; 22.10.2018, 02:54.

                        Komentarz


                        • #13
                          Wiele akcesoriów do rehabilitacji można kupić (podrzucam link). Mimo, że nazwa może troszkę mylić, naprawdę każdy zaopatrzy się w niezbędne akcesoria. Ja zamawiałam tam kule po złamaniu nogi. Ale są też inne rzeczy, niektóre można nawet wykorzystać na prezent dla dziadków

                          Komentarz


                          • #14
                            Dziękuję za te porady Na pewno będzie to dla mnie przydatne, bo lepiej mieć coś sprwadzonego

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam wszystkich bardzo serdecznie!

                              Mieszkam w Katowicach i poszukuję właśnie jakiegoś dobrego fizjoterapeuty... Czy mieliście może kiedyś styczność z tym tematem i jesteście w stanie coś doradzić? Z tego co udało mi się zorientować wśród znajomych, to dobre opinie zbiera Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem rozwiązanie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym zakresie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X