Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Najczęściej wybieramy się do lekarzy, martwimy się naszym zdrowiem gdy coś się dzieje. To jest normalne przecież;P Ja jednak staram się stawiać na profilaktykę, robić badania co jakiś czas. Bardzo pomocne jest tu centrum medyczne z Tychów Przyjmuje tu wielu świetnych specjalistów, w tym ortopeda, podolog, endokrynolog i wielu innych

    Komentarz


    • #47
      Trudno jest zadbać o zdrowie kompleksowo.

      Komentarz


      • #49
        O zdrowie trzeba dbać. Ja robię badania profilaktyczne aby zapobiegać a nie leczyć. Polecam centrum medyczne tutaj macie trzy różne pakiety medyczne. Poczytajcie na stronie dokładnie. Polecam serdecznie to centrum.

        Komentarz


        • #50
          Grunt to postawić na badania. Bez tego nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia.

          Komentarz


          • #51
            Całkowicie zgadzam się ze swoim poprzednikiem, że odpowiednie badania stanowią całkowitą podstawę. Wiele razy spotkałem się już wśród swoich znajomych albo nawet rodziny z podejściem, które bagatelizuje jakieś objawy, „bo to przecież nic takiego” - a mogą one jak najbardziej wskazywać na to, że zaczyna być coś nie tak. Zatem – profilaktyka przede wszystkim! Ja chciałbym zwrócić Waszą uwagę na pewną konkretną przypadłość, na którą warto uważać, a która jest związana z naszymi nerkami. Jest to mianowicie kamica nerkowa. Zachęcam do tego, aby sobie dobrze poczytać o tej przypadłości. Jak to mówią – wiedza to potęga, zatem wiedząc, jak ta choroba się rozwija, jakie ma objawy oraz jak się ją leczy będziemy lepiej przygotowani by z nią walczyć. Tutaj: jest świetny tekst, który dotyka jednego z tych zagadnień, a na tej domenie generalnie można znaleźć odpowiedzi na znacznie więcej pytań. Jeszcze raz – naprawdę polecam sobie poczytać.

            Komentarz


            • #52
              Warto pamiętać,że zdrowie mamy tylko jedno.

              __

              Komentarz


              • #53
                Wiadomo, że o swoje zdrowie trzeba dbać, czasami też nie tylko i o swoje. Jeżeli macie w domu osoby starsze to powinniście także odpowiednio się nimi zaopiekować. Ja teraz rozglądam się po stronie za aparatami słuchowymi. Gdzieś słyszałam, że można dostać dofinansowanie na tego typu sprzęt medyczny. Jeżeli sami poddajecie się domowej rehabilitacji, albo i macie kogoś do opieki to zainteresujcie się ofertą tej firmy. Mają tu urządzenia, akcesoria medyczne, także i na wynajem.

                Komentarz


                • #54
                  Dokładnie tak, docenimy je dopiero wtedy gdy je stracimy

                  Komentarz


                  • #55
                    Od czego zaczynacie dzień? Słyszałam, że picie ciepłej wody jest zdrowe.

                    Komentarz


                    • #56
                      Skoro już o zdrowiu mowa to w jaki sposób radzicie sobie z nałogami? Słyszeliście może o firmie i ich metodzie w kwestii rzucania palenia? Myślicie że jest skuteczna?

                      Komentarz


                      • #57
                        Moim zdaniem ludzie ostatnio coraz bardziej zaniedbują swoje zdrowie...

                        Komentarz


                        • #58
                          Zdrowie ma się tylko jedno dlatego warto o nie dbać. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wzrok. Jest to jak najbardziej kwestia warta uwagi. Jeżeli masz astygmatyzm to koniecznie poczytaj sobie o tym tutaj . Dowiesz się co to jest i jak sobie z tym radzić. Jak dla mnie to porady specjalisty są.

                          Komentarz


                          • #59
                            Dbanie kompleksowe, badania profilaktyczne - owszem. Fajnie, że od 2020 roku jest możliwość wystawiania e-recept na odległość i jak leczymy się u specjalisty i potrzebujemy leki np. na kontynuacje leczenia to możemy zgłosić się np. do i w ciągu godziny mieć już wystawianą e-receptę. Zresztą nie tyczy to tylko kontynuacji leczenia specjalistycznego ale również antykoncepcji, tabletek PO, leków na erekcję etc.
                            Ostatnio edytowany przez babydajna; 11.02.2020, 13:22.

                            Komentarz


                            • #60
                              O zdrowie trzeba dbać kompleksowo. Ważna jest i dieta i sport. Ja najchętniej jeżdże na rowerze. Wycieczki za miasto i szukanie nowych tras rowerowych to moja specjalność. Mamy w okolicach też sporo parków co jest w sumie dziwne na sląsku. Lepiej zapobiegać niż leczyć także ruszajcie się

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X