Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Moja babcia wiecznie mi to powtarzała. Ale nie ma co się zbytnio przejmować, obecnie istnieje mnóstwo sposobów na ułatwienie życia starszym osobom. Jakiś czas temu znalazłem sklep z takimi gadżetami dla osób starszych, polecam zajrzeć

    Komentarz


    • #32
      Myślę, że na nasze zdrowie to ma wpływ przede wszystkim dieta i aktywność fizyczna.

      Komentarz


      • #33
        Staram się żyć zdrowo i piję w zasadzie tylko zieloną herbatę, a jeśli chodzi o zdrowie nie zapominam też o probiotykach takich jak bo wspomagają florę jelit

        Komentarz


        • #34
          A robisz regularnie badania? To też jest bardzo ważne, ja z własnej inicjatywy jestem tam minimum raz w roku nawet jak mi lekarz rodzinna nie da skierowania bo uważam że dobrze jest wiedzieć wcześniej, jak coś się zaczyna złego dziać widać to od razu po wynikach

          Komentarz


          • #35
            Ja znam bardzo ciekawego bloga. Możecie poczytać o różnych chorobach o przyczynach skutkach o ich leczeniu a także o lekach i ich składnikach. Koniecznie zobaczcie na może się taka strona okazać przydatna dlatego polecam sobie zajrzeć i poczytać.

            Komentarz


            • #36
              Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, póki się zepsujesz... Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć i to od najmłodszych lat życia. Dlatego ja na przykład daję swoim pociechom , który sama tez pamiętam z dzieciństwa. Teraz jest więcej opcji, bo i żelki i saszetki, i co tylko chcieć.

              Komentarz


              • #37
                Dlatego warto korzystać z badań jakie oferują niektóre laboratoria, zwłaszcza, że mamy je 50 procent tańsze, to jest mega istotne. Po zimie, ludzie najczęściej maja nieprawidłowe wyniki, gorzej się czują więc takie badania w ramach kampanii droga do zdrowia wyszły dobrze, ja zabrałam na nie swoja mamę i babcię i wyszło wszystko ok

                Komentarz


                • #38
                  Moim zdaniem każda aktywność fizyczna jest dobra dla naszego zdrowia, więc bardzo fajnie, że o tym myślisz. Moim zdaniem trening siłowy jak najbardziej może się sprawdzić.


                  ____________________________________________

                  Komentarz


                  • #39
                    zebolek25 u mnie tez wystapila anemia.. robilam badania w diagnostyce i wyszly nie tak jak powinny.. potem wybralam taki pakiet no i do lekarza po tabletki bo sama dieta nie dalo sie wynikow poprawic

                    Komentarz


                    • #40
                      Cóż zrobić... Z wiekiem tylko gorzej.

                      Komentarz


                      • #41
                        Czasem utraconego zdrowia nie da się już odzyskać

                        Komentarz


                        • #42
                          zdecydowanie polecam basen, najzdrowsza forma aktywności fizycznej. Wzmacnia mięśnie całego ciała oraz poprawia kondycję. Pamiętaj tylko aby nie przesadzać ze stylem klasycznym bo można nadwyrężyć biodra.

                          Komentarz


                          • #43
                            Bo zdrówko jest przecież najważniejsze!

                            Komentarz


                            • #44
                              Cześć,
                              Ja radzę wykonywaćbadania laboratoryjne, mogą was uchronić przed wieloma chorobami. Sama korzystam z centrum medycznego Babka Medica mają punkt pobrań czynny w weekendy i profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta tutaj
                              Znajdziecie więcej informacji o ich działalności

                              Komentarz


                              • #45
                                Zgadzam się z Panem Makim. O zdrowie nie każdy dba. W dzisiejszych czasach jest to absolutna rzadkość
                                ----------------------------------------------------------------

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X