Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie leczyć uzleznienie od hazardu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie leczyć uzleznienie od hazardu?

    Witam. Nie chciałbym się tutaj rozpisywć, co z kim, dlaczego... Szukam pomocy dla uzależnionego od hazardu, najlepiej prywatnie, dodam, że wchodzi tutaj w grę leczenie stacjonarne. Ktoś mi polecił właśnie ten ośrodek Oaza i chciałbym aby ten, kto wie jak takie leczenie wygląda napisał o tym coś więcej. Wiem, że jak nie spróbujemy to przez to uzależnienie wszyscy sięgniemy dna.

  • #2
    Dzień Dobry,

    Ja osobiście korzystałem z pomocy Pana Piotra w tym Leczenia Uzależnień Manawa bardzo pomógł mi wyjść z uzależnienia od marihuany, ludzie warto się leczyć teraz czuję, że żyje


    Komentarz


    • #3
      Osobiście mam pozytywne bardzo doświadczenia ( problem w bliskiej rodzinie) z Ośrodkiem Tratwa w Wiśle ( południe Polski)
      Pomogli. Poza tym byłam, widziałam, rozmawiałam z terapeutką. Ludzie z sercem i chęcią pomocy ale tez konsekwentni i z zasadami. Nie do złamania. Co więcej - pełna opieka lekaeska, wypisują nawet L4 do pracy na czas terapii, bardzo przy tym dyskretni. Ośrodek też. Fajna okolica, zielona, przyjemna, piękne widoki, cisza i spokój. Duzo zajęć dodatkowych zajmijący h czas i uczących spędzania czasu bez uzywek. w mojej opinii w pełni profesjonalny ośrodek

      Komentarz


      • #4
        Wiele jest specjalnych terapii, które mogą Tobie pomóc.

        __

        Komentarz

        Pracuję...
        X