Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Ja ostatnio widziałam pierwszy raz u mnie w markecie kasztany jadalne do kupienia. Chętnie bym spróbowała, macie jakiś sprawdzony przepis na danie z kasztanów jadalnych?

    Komentarz


    • #92
      Z gotowania to ja raczej słaby jestem.

      Komentarz


      • #93
        Ja uwielbiam gotować. Polska i włoska kuchnia najlepsze ever !

        Komentarz


        • #94
          Tak ja staram się gotować w miarę możliwości często, choć przeważnie wybieram szybkie i proste w wykonaniu przepisy. W najbliższym czasie mam zamiar wypróbować przepis na proteinowe pączki

          Komentarz


          • #95
            Owszem, robię to każdego dnia, nawet kiedy wracam po pracy. Gotowanie to moja pasja. Ostatnio wyjątkowo posmakowała mi zdrowa sałatka z kozim serem. To lekkostrawny posiłek, który zawiera wiele cennych witamin i innych składników odżywczych

            Komentarz


            • #96
              Staram się gotować jakieś oryginalne potrawy, nie tylko kotlet i kapusta. Takie jedzenie już zaczyna mnie męczyć.

              Komentarz


              • #97
                Jedna z moich głównych pasji . Uwielbiam cały proces powstawania a potem patrzenia jak ludziom się uszy trzęsą jedząc .


                ____________

                Komentarz


                • #98
                  Też uwielbiam gotować. I kocham to, co z tego gotowania wychodzi, bo nad wszystko uwielbiam jeść .

                  Komentarz


                  • #99
                    Moja mama bardzo lubi sprawdzać nowe przepisy i właściwie ciągle pichci coś nowego. Ja trochę przejęłam to od niej. I dzisiaj na ten przykład zrobiłam pierwszy raz w swoim życiu przepis.

                    Komentarz


                    • Zawsze gotuję niezłe rzeczy. Tak już mam. Gotowanie to moja pasja. Ostatnio wyjątkowo posmakowało mi chili con carne!

                      Komentarz


                      • Niestety, w kuchni jestem gorszy niż niejedna klęska żywiołowa.

                        Komentarz


                        • ja ostatnio robiłam kurczaka . Jeśli chcecie by był soczysty, polecam rękaw do pieczenia

                          Komentarz


                          • ja bardzo często coś gotuję

                            Komentarz


                            • Taki gulasz pysznie smakuje z plackami ziemniaczanymi.

                              ___

                              Komentarz


                              • Czyli placki po wegiersku?

                                _______________________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X