Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

konto dla studenta

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• konto dla studenta

Witajcie! Chcialabym zmienić konto bankowe na inne , takie które jest bardziej korzystne. Teraz mam konto w mBanku , ale nie bardzo mi pasują warunki. Sprawdzałem tutaj konta https://www.konto-studenckie.pl/poro...tudenckich.php
    i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?

Moja córa niedawno założyła konto w Millenium i jest bardzo zadowolona, ponoć mają lepsze warunki niż PKO.

Komentarz

Ja tam jestem zadowolona z mbank ale każdy ma inne preferencje więc warto szukać

Komentarz

Dzięki za porady! Z całą pewnością przydadzą mi się te informacje

Komentarz

Myślę że wystarczy że takie konto ma darmowe prowadzenie

Komentarz

Pomoc w wyborze najlepszego konta znajdziecie też tutaj https://konto-w-banku.pl/konto-studenta/ Bardzo przydatne porady i opinie.

Komentarz

Myślę, że jest w internecie wątek porównujący konta studenckie

Komentarz

takie konto studenckie to ciekawe rozwiązanie bardoz

Komentarz

Zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą także pożyczkową banków. Czasami debet na koncie może być mniej ryzykowny od chwilówek. Oprocentowanie lokat sukcesywnie spada. Jeszcze pól roku temu bez problemu udało się znaleźć lokatę oprocentowaną na 4-4,5%. Obecnie staje się to coraz bardziej trudne. Zastanawia mnie ile ten trend będzie się utrzymywał. Czy możemy liczyć jednak na poprawę tej sytuacji w najbliższym czasie. Sama lokata w ING Banku Śląskim wydaje się opłacalna. Na pewno zaletą jest to, że pieniądze można wybrać w dowolnym momencie. Wystarczy po zalogowaniu na konto zgłosić chęć zamknięcia lokaty i powiązanego z nią konta technicznego poprzez pocztę wewnętrzną banku. Polecam proste założenie konta internetowego ing przez internet. Korzystając z formularza pod linkiem zamieszczonym na stronie prowadzącego do rachunku osobistego Direct. Jeżeli zastanawiasz się nad bezpieczeństwem takiej lokaty albo produktu takiego jak konto otwarte w ING Banku przez kuriera, to mogę Cię uspokoić. Pieniądze przez Ciebie przesłane nie zostaną przechwycone przez hakerów. Niesamowicie interesująca opcja, może się na nią skuszę. Warunki ma bardzo dobre, więc chyba nie powinno być żadnych innych kłopotów. Zastanowię się jeszcze i zobaczę czy założę lokatę, to fajna inwestycja na przyszłość. Numer klienta przychodzi w e-mailu po aktywacji konta oraz pocztą tradycyjną wraz z dokumentami potwierdzającymi założenie lokaty. Założenie konta bankowego jest teraz nadal możliwe przez internet, jednak potrzebna jest darmowa wizyta kuriera w Twoim domu.

Komentarz

Najlepiej byłoby przyjrzeć się bliżej ofertom banków i je po prostu porównać, by wiedzieć, gdzie jest bardziej opłacalnie.

Komentarz

Poszperajcie w Sieci w tej sprawie. Z całą pewnością coś się znajdzie.

Komentarz

Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen i jakoś daję radę. Nie płacę za utrzymanie konta i za wypłaty z bankomatów. Mam też darmowy pakiet przelewów i mogę se bankować smartfonem. Konto jest też oprocentowane już od pierwszej złotówki.

Komentarz

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

Komentarz

Warto rozeznać się w tym temacie w Sieci. Myślę, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie

Komentarz

Ja od siebie polecam Ci https://www.nestbank.pl/. Mają według mnie jedną z najlepszych ofert na rynku, bo po prostu wiedzą co to znaczy bankowość i to nie tylko w kwestii reklamy, ale też najważniejszych rzeczy dla klienta, czyli prowadzenie konta, lokaty, oraz oszczędności. Sam mam u nich konto i uważam, że dostęp do niego jest prosty i wygodny, a sama obsługa banku na najwyższym poziomie

Komentarz

Pracuję...
                              X