Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telefon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Telefon

    Chciałabym sobie kupić nowy telefon i zastanawiam się czy lepiej kupić samsunga czy huawei. Z tych pierwszych podoba mi się z drugich 10. Co będzie lepsze?

  • #2
    Warto według mnie poszperać w tej materii w Internecie. Na pewno się coś tam znajdzie.

    Komentarz


    • #3
      Nigdy nie kupowałam osobno telefonu, mam abonament i co kilka lat po prostu wymieniam do zgodnie z umową.

      Komentarz


      • #4
        Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

        Komentarz


        • #5
          Xiaomi lepsze

          Komentarz


          • #6
            Co komu bardziej odpowiada. Ja bym chyba nie zdecydowała się na zakup samego aparatu, zawsze biorę z abonamentem, bo telefony tanie nie są. Z tego powodu często wybiera się telefony używane, choć w tym przypadku trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie: , bo nigdy nie wiadomo, na co się trafi, a o oszustwo czy nieuczciwe potraktowanie wcale nie jest tak trudno.

            Komentarz


            • #7

              sądzę, że to super sprawa

              Komentarz


              • #8
                Ostatnio zakochałam się w Iphonach A więc i je polecam Od razu z , żeby nie zniszczyć. Szkoda!

                Komentarz


                • #9
                  A może weź pod uwagę więcej modeli? Dobry może przecież mieć zupełnie inne logo na obudowie. Ciekawą propozycją ze względu na świetne parametry i rozsądną cenę będą modele z linii Xperia. To japońskie sprzęty, które mają świetne aparaty, które radzą sobie lepiej od większości tradycyjnych cyfrówek.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem Samsung to lepszy wybór.

                    Komentarz


                    • #11
                      Dlaczego nie myślisz o telefonie iPhone?

                      Komentarz


                      • #12
                        Samsung to firma, która według mnie ma lepsze telefony.

                        __

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja na szczęście nie mam tego problemu bo jestem wierny Apple, natomiast ostatnio zmierzyłem się z wyzwaniem wymiany wyświetlacza w moim Iphonie X. Bałem się że nikt się tego nie podjmie, natomiast na szczęście znajomi polecili mi serwis który dokonał naprawy od ręki.

                          Komentarz


                          • #14
                            Hej, chcę kupić telefon dla syna. Ostatnio spadł mu z 3 piętra, oddałem go do serwisu który znalazłem na jednak okazało się, że nie da się go naprawić. Będę bardzo wdzięczny za porady odnośnie tego jakie telefony są najlepsze

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja mam Xiaomi Mi A1. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X