Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Depilacja laserowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Depilacja laserowa

    Mam powoli dość tych maszynek jednorazowych, kremów, plastrów itd i zastanawiam się nad depilacją laserową, na razie tylko nóg. Czy są tu osoby, które mają za sobą zabieg? Jak efekty?

  • #3
    Nie wiem czy to jest akurat zabieg dla wszystkich. Na pewno warto to skonsultować z lekarzem.

    Komentarz


    • #4
      Według mnie nie ma co się zastanawiać nad depilacją laserową, jest bezpieczna i skuteczna. Ja ostatnio wysłałam męża na laserową depilację pleców w klinice by ułatwić mu higienę i poprawić komfort termiczny.

      Komentarz


      • #5
        Depilacja laserowa też nie jest raz na zawsze, bo zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas. Jednorazowo trzeba wykonać co najmniej trzy zabiegi, potem ma się spokój chyba na kilka lat i znow trzeba.

        Komentarz


        • #6
          A ja słyszałam, że na Bemowie świetnie wykonują depilację. Sąsiadka, która regularnie jeździ tam na zabiegi mówiła, że wiele klientek depiluje sobie tam bikini.

          Komentarz


          • #7
            Też dziewczyny już mam dość maszynek do golenia - ostatnio dużo na ten temat rozmawiam z moimi znajomymi i wspólnie dochodzimy do wniosku, że depilacja laserowa naprawdę może przynieść dużo pozytywnych efektów. Ciekawe info znalazłam na - chyba warto rozważyć taką opcję

            Komentarz


            • #9
              depilacja laserwoa jest bardzo fajna

              Komentarz


              • #10
                Polecam

                Komentarz


                • #11
                  u mnie świetnie sprawdził się laser hybrydowy Epilab - działa bezboleśnie i sprawnie usuwa włoski, każdy może z niego skorzystać nawet osoby wrażliwe i bojące się bólu ja jestem bardzo zadowolona z efektu

                  Komentarz


                  • #12
                    Ja zastanawiam się właśnie nad laserem...Mam ten domowy epilator ale to nie to samo chyba

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X