Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z ciuchami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Ciężko jest polecić dostawcę, trzeba chyba znać branżę już

    Komentarz


    • #62
      Właściwie to nikt z was nie sprecyzował pytania... jakiego sklepu z ubraniami szukacie? Z fartuszkami medycznymi? Jeśli tak, to ja mogę polecić wam sklep . Bardzo duży wybór, zarówno jeśli chodzi o kroje jak i o kolory. Jakość też pierwszorzędna, ceny bardzo atrakcyjne. Mam nadzieję, że znajdziecie taki fartuszek, który sprosta waszym oczekiwaniom.

      Komentarz


      • #64
        Przecież tego już jest tyle.. I na internecie i stacjonarnie

        Komentarz


        • #65
          A co powiecie na ofertę online? Jak przeglądam to widzę mnóstwo bardzo ładnych żakietów i marynarek. a wiadomo, że są okoliczności kiedy ten element garderoby warto mieć w swojej szafie.

          Komentarz


          • #66
            W internecie można ubrać się modnie i dosyć tanio nawet od stóp do głow. Ja się zdziwiłam jak mój facet kupił cały garnitur przez internet i co dziwne wszystko pasowało. Jakoś tak wymiary wszystkie podał i dostał super garnitur. Mi pozostały dodatki, na których mam fioła. Znalazłam mu fajną poszetkę, kolorową muszkę i oczywiscie obowiązkowo kolorowe skarpetki do garnituru. W sklepie jest ich bardzo dużo

            Komentarz


            • #67
              Ostatnio sam szukałem jakiegoś sklepu i na szczęście taki sklep znalazłem. Z takiego powodu byłem bardzo zadowolony.

              __________________________________________________ ________________________________

              Komentarz


              • #68
                Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

                Komentarz


                • #69
                  No właśnie z racji tego, że jest taka nadwyżka tych wszystkich sklepów moim zdaniem najlepiej korzystać tylko z tych poleconych przez znajomych albo jakieś inne osoby. Ja od jakiegoś czasu robię zakupy ubraniowe tylko i wyłącznie na . Mają tam wszystko to czego potrzebuję. Od różnych spodni, przez buty, aż po koszulki. Do tego praktycznie same znane marki, więc mam pewność, że moje ubrania zawsze są modne

                  Komentarz


                  • #70
                    Bardzo rzadko kupuję coś online - ciuchy zawsze kupuję stacjonarnie.

                    Komentarz


                    • #71
                      Ja się raczej bardzo słabo na tym znam. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.

                      Komentarz


                      • #72
                        Jeśli lubisz ubrania, a szczególnie sukienki, to polecam zerknąć na te śliczne Na lato będą idealne, ze względu na ich lekkość i fajny wygląd.

                        Komentarz


                        • #73
                          Czy ktoś z was słyszał o marce pit bull jeśli o ubrania chodzi? Można je dostać na . Można od góry do dołu wszystko sobie tam wybrać. Jeśli ktoś lubi sportowy styl, to są idealne. Nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale też jakość. Zobaczcie sobie.

                          Komentarz


                          • #74
                            Jedynym sklepem odzieżowym do jakiego chadzam jest New Yorker

                            Komentarz


                            • #75
                              Ja to już rzadko odwiedzam sieciówki, choć nie mówie, raz na jakiś czas coś uda mi się fajnego znaleźć. Za to w sieci jest sporo ciekawych sklepów internetowych i tak najwygodniej robi mi się zakupy. Jak będziecie szukali miejsca gdzie możecie zaopatrzyć się w czarne skarpety to zajrzyjcie na Tu również mają spory wybór bardzo ciekawych propozycji na tą część garderoby

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X