Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z ciuchami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Ja bym zapytał o to jakiegoś speca. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę najlepsza możliwa opcja...

    Komentarz


    • #47
      Najlepsze są sieciówki i promocje
      ___________________________________________

      Komentarz


      • #48
        Tutaj są moim zdaniem naprawdę świetne buty Mi się wydaje, że warto w takie coś zainwestować

        Komentarz


        • #49
          Bardzo fajną kolekcję wiosennych kurtek widziałam na , wszystko wtedy z naszą szafą na pewno dobrze się sprawdzi.

          Komentarz


          • #50
            Macie bardzo fajna ofertę. Z tego co zauważyłam bardzo fajne kamizelki macie tutaj: . Chyba się skuszę

            Komentarz


            • #51
              Ja nie będę w stanie nic doradzić. Kompletnie się na tym temacie nie znam.

              Komentarz


              • #52
                Cocho - ubrania polskiej projektantki

                Sprawdźcie sobie ten sklep Cocho.pl, jakość ubrań jest bardzo wysoka, szyte są w szwalni w Polsce i ceny też niewygórowane. Podobne do tych z galeriowych sieciówek, a jakościowo na pewno lepsze.

                Komentarz


                • #53
                  ja uwielbiam sklep Zalando
                  _____________________________________

                  Komentarz


                  • #54
                    Ciuchy kupuję w sumie tylko w internecie

                    Komentarz


                    • #55
                      Mam taką zasadę, że zanim cokolwiek kupię do ubrania, lubię sobie poczytać o tym, co najbardziej pasuje do mojej figury i tak właśnie trafiłam na artykuł: - teraz już wiem, że powinnam wybierać sukienki na średnio grubych ramiączkach.

                      Komentarz


                      • #56
                        Też kupuję tylko w internecie. Niestety te tłumy w sklepach to mnie czasem przerażają, szczególnie teraz przez wszystkimi świętymi, a później przed Bożym Narodzeniem też będą kolejki :/ Wczoraj zamówiłam sobie botki zimowe, co myślicie o takich:

                        Komentarz


                        • #57
                          Trzeba wybierać najbardziej dla nas dogodny sposób robienia zakupów.

                          Komentarz


                          • #58
                            A moim ulubionym sklepem z ubraniami jest Zamówiłam tam niedawno kamizelkę futrzaną, która jest naprawdę świetna. Nie dość, że świetnie wpisuje się w obowiązujące trendy, to jeszcze jest naprawdę świetnie uszyta. Dzięki temu czuję się w niej komfortowo, elegancko, no i bardzo kobieco!

                            Komentarz


                            • #59
                              W sumie to nie mam ulubionego sklepu z ubraniami. Najczęściej robie zakupy w necie, w sklepach sportowych. Taki styl najbardziej mi się podoba bo głównie stawiam na wygodę, a też lubie aktywność fizyczną Marka ma bardzo duży wybór fajnych ubrań i butów. Pewnie wielu z was też ma w szafie coś od nich. Na jesień może warto coś zmienić w waszej szafie, ja na pewno będę kupować jakąś cieplejszą kurtkę. Może też jakąś nową kurtkę na narty?

                              Komentarz


                              • #60
                                super mieć swój sklep z ciuchami

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X