Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z ciuchami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Jeśli szukacie bardzo dobrych chust dla siebie to zajrzyjcie na świetna oferta sklepu internetowego Gomama w której znajdziecie wszystko dla każdej mamy !

    Komentarz


    • #32
      teraz ludzie też kupują często ubrania z lewej ręki Ja mieszkam w Warszawie i w lumpeksach- które nie są takie tanie - można znaleźć takie skarbki, że głowa mała. Osobiście polecam ciotka mi zaś z Niemiec wysyła paczki to jak wstawiam na takie popularne strony jak vintage to moment i się rozchodzą

      Komentarz


      • #33
        A ja przeważnie też kupuję w necie, najczęściej staniczki ale można w tym sklepie kupić jeszcze koszulki nocne i akcesoria, wybór jest bardzo duży i rozmiarówka pełna z tego co widziałam.

        Komentarz


        • #34
          Dzięki za fajne linki, ja podrzuce wam sklep gdzie kupiłam ostatnio okulary . Znajdziecie tam bardzo dużo fajnych, modnych modeli Ray Banów w super cenach Jak traficie na promocje to jeszcze wiecej zaoszczedzicie, wiec zapraszam do sledzenia strony.

          Komentarz


          • #35
            do tej odzieży śmiało dorzuciłabym jeszcze buty z , mają bardzo tanie obuwie sportowe, które notmabene w sklepach stacjonarnych kosztują o wiele więcej. Moja koleżanka w centrum handlowym za conversy dała prawie 300 zł, a tutaj są po 120! Moim zdaniem spoko cena

            Komentarz


            • #36
              Moim zdaniem w H&M są świetne ciuchy. Ja często tam kupuję.

              Komentarz


              • #37
                Duże rozmiary

                Ja często kupuje w internecie. Noszę niestandardowe duże rozmiary i ciężko jest dostać w zwykłych sieciówkach coś modnego i stylowego. Mam swoje ulubione miejsca w sieci, to jedno z nich . Szeroka oferta bluzek, kurtek i spodni. Ubrania modne i bardzo dobrej jakości.

                Komentarz


                • #38
                  Ja zwykle lubię kupować ciuchy online, ale stacjonarnie także często oglądam i inspiruję się;-).

                  Komentarz


                  • #39
                    sportowy styl

                    Widzę, że nie tylko ja preferuję zakupy online. Nie lubię chodzić po galeriach więc możliwość zakupu niemal wszystkiego z poziomu fotela to dla mnie super alternatywa Jeśli chodzi o ulubione miejsca w sieci to na pewno jednym z nich jest sklep . Wiele markowych produktów dobrej jakości - buty, odzież, akcesoria. Szybka realizacja zamówienia, dużo nowości i częste promocje.

                    Komentarz


                    • #40
                      ja ciuchy to wszędzie kupuję,grunt,że mi się spodobają

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja kupuję w różnych sklepach. Zazwyczaj tam, gdzie coś mi wpadnie w oko.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja lubię sklepy z nieco bardziej luksusową odzieżą. Np. tutaj jest moim zdaniem świetna oferta

                          Komentarz


                          • #43
                            ostatnio coraz częściej kupuje ubrania w sklepach internetowych lub na allegro niż w galeriach handlowych. Nie lubię stać w kolejkach do przymieszalni czy kasy i przepychania się przy wieszakach

                            Komentarz


                            • #44
                              Poszukaj też jakiegoś sprawdzonego info w necie To prawdziwa kopalnia wiedzy

                              Komentarz


                              • #45
                                Prawda? Ja zawsze szukam wszystkiego w sieci. Tam można znaleźć wiele inspirujących poradników. Tutaj: na przykład macie tekst o sukienkach idealnych na imprezy. Warto zerknąć!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X