Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Herbata korzystna dla zdrowia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Herbata korzystna dla zdrowia

    Jakie pijecie herbaty, aby poprawić swoje samopoczucie? Korzystnie na organizm oddziałuje zielona herbata jest bogata w witaminy, m.in B1, lecytynę dobrą na pamięć. Dodatkowo dostarcza organizmowi wapń, magnez, żelazo, mangan, krzem, fluor, miedź, jod,aminokwasy oraz sole mineralne.

  • #2
    Oprócz zielonej zdrowa jest też herbata biała albo czerwona. Warto też pić te zielone.

    Komentarz


    • #3
      Bardzo często pijam herbatę zieloną. W ostatnim czasie sięgam także po czerwoną - o smaku cytrynowym.

      Komentarz


      • #4
        Z tymi smakowymi akurat różnie bywa. Warto sprawdzać skład.

        Komentarz


        • #5
          Ja też nie jestem fanem tych smakowych.

          Komentarz


          • #6
            Ja ostatnio zamawiałam herbatę na stronie masz mnóstwo herbat z całego świata. O wszystkimi możesz poczytać o składnikach czy o tym skąd jest ta herbata. Na stronie jest blog o herbacie o jej historii i jej właściwościach. Bardzo fajna strona polecam serdecznie.

            Komentarz


            • #7
              Ja również piję herbatę zieloną, tyle że z saszetek. Niezbyt lubię sypną, ale zdaję sobie sprawę, że ma dużo więcej minerałów. Yerba Mate też jest bardzo dobra...
              --------------------------------------------------------------------------------------------------

              Komentarz


              • #8
                Zielona herbata jest OK, ale według mnie najlepsza z najlepszych jest ! Ma tyle cudownych właściwości, że na prawdę potrafi poprawić zdrowie!

                Komentarz


                • #9
                  Ten temat wymaga rozwinięcia. Może się to przydać komuś.

                  Komentarz


                  • #10
                    Lubię pic czystek. To zdrowe zioło, działa oczyszczająco na organizm.

                    Komentarz


                    • #11
                      Tylko uważajcie z nadmiarem tych ziołowych herbat, bo wiele z nich ma właściwości przeczyszczające. Umiar przede wszystkim, a jak wystąpią dolegliwości żołądkowo-jelitowe to lek pomoże.

                      Komentarz


                      • #12
                        A słyszeliście o ? Jest bardzo aromatyczna i smaczna jednocześnie. W dodatku jest również bardzo zdrowa.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X