Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Remont

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    też się kedyś pytałam o poradę, konkretnie o coś takiego jak i też mi odradzano wiele ,żeby się nie kierować opiniami itd. A prawda jest taka że właśnie osoba z internetu mi pomogła w wyborze. Także niesłuchać hejterów, słuchać siebie.

    Komentarz


    • #17
      Przy okazji remontu na pewno będziecie wymieniać meble, w domu, mieszkaniu a także i w biurze My wlasnie teraz stawiamy na remont w firmie. Od razu znalazlem swietne widziałem takie u sąsiedniej firmy i mega mi się spodobały. Zobaczcie sobie również jak takie się prezentują

      Komentarz


      • #19
        Remonty to raczej nic przyjemnego. Dlatego też powinniście dobrze przygotować się do tego zajęcia. Myślę, że bardzo dobrym wyjściem jest zapoznanie się z ofertą firmy Proponują oni kompleksowe wyposażenie łazienkowe. Przy remoncie łazienki na pewno warto stawiać na takie nowoczesne rozwiązania

        Komentarz


        • #20
          Nie znam się na wkrętarkach, ale też planujemy pewne zmiany w naszym domu, więc się wypowiem. Postanowiliśmy z mężem zainwestować w panele fotowoltaiczne i teraz tylko stoimy przed wyborem najlepszej firmy oraz rodzaju paneli Z tego, co czytam, w tym temacie najlepiej zdać się na specjalistów. Trzeba tylko wybrać tych najlepszych.

          Komentarz


          • #21
            Na pewno przy okazji remontu będziecie wymieniac meble i dodatki do mieszkania. Ja teraz właśnie na takim etapie jestem i musze powiedzieć że ciężko jest wszystko tak na tip top dobrać Jeżeli chodzi o firany to pomaga mi firma Mają także w ofercie zasłony, karnisze i wiele dodatków dekoracyjnych do wnętrz

            Komentarz


            • #22
              My postawiliśmy na kompleksowy remont - od malowania i tapetowania ścian, po przebudowę wnętrz i wymianę instalacji... Wszystkim zajęła się firma Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów.

              Komentarz


              • #23
                Przy okazji remontu można też wdrożyć od razu pewne ulepszenia na działce. Na przykład tunele rozsączające, o jakich można przeczytać na , mogą być przydatne.

                Komentarz


                • #24
                  Aby remont przebiegł szybko i możliwie bezboleśnie, należy się do niego dobrze przygotować. Jak? Z pewnością gromadząc podstawowe materiały budowlane. Tutaj znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat. Dzięki temu łatwiej będzie Wam kupić wszystko, co niezbędne.

                  Komentarz


                  • #25
                    Byle nie kupować najtańszych narzędzi, bo takie będą na raz.

                    Komentarz


                    • #26
                      Może od razu postawicie na jakieś ciekawe rozwiązania do domu. Warto z pewnościa postawić na bezpieczeństwo w domu. Rolety antywłamaniowe od powinny na pewno was zainteresować. Wyglądają one świetnie, a także zabezpieczą wasz dom przed włamaniem

                      Komentarz


                      • #27
                        W trakcie remontu konieczne jest wykorzystanie do tego odpowiednich narzędzi i materiałów. Na pewno niezbędne będą kotwy i różnego rodzaju zamocowania: , które są mimo wszystko pewną podstawą. Oczywiście przed ich wyborem dobrze jest zapoznać z ich rodzajami oraz producentem.

                        Komentarz


                        • #28
                          Czy ktoś z was kupował ostatnio ? Ja szukam czegoś do drewnianych schodów i zastanawiam się, czy balustrada w takim samym kolorze jak schody to dobry wybór? Bo ja już sam nie wiem.

                          Komentarz


                          • #29
                            Jeżeli remont generalny, to na pewno istotnym elementem będą nowe wylewki czy posadzki. Mnie ostatnio zainteresowały wylewki anhydrytowe, które idealnie nadają się pod ogrzewanie podłogowe. Znajomy w temacie wylewek korzystał z ich usług Sama się nad tym zastanawiam na swojej budowie.

                            Komentarz


                            • #30
                              Ja się niestety słabo na tym znam... Nie będę w stanie tutaj pomóc.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X