Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ale chodzi o to, że pod palmami może być nawet taniej. A na lotnisko można dojechać pociągiem. Moi znajomi też wolą oszczędzać na podróżach. To bez sensu, żyje się raz. Lepiej pożyczyć i zwiedzić trochę świata niż kupić sobie nowy mebel. Nowa kultura, język, klimat. Wystarczy się odważyć

    Komentarz


    • #32
      Kto był w Paragwaju? W sensie z wycieczką?

      Ile krajów podczas jednej wycieczki? Tam jest nawet 5, ale przyznam, że zestawienie idealne.
      Warto?

      Komentarz


      • #33
        U mnie jak zwykle póki co bez planów - pewnie pojedziemy gdzieś spontanicznie

        Komentarz


        • #34
          Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Na pewno się coś sprawdzonego znajdzie.

          Komentarz


          • #35
            My w zeszłe wakacje zostaliśmy z mężem w domu, bo remontowaliśmy dom. Natomiast nie chcieliśmy pozbawiać dzieci wakacji, więc wysłaliśmy naszą piętnastoletnią córkę na obóz młodzieżowy Znalazłam na świetną ofertę obozu "smaki Grecji", która spodobała się też mojej córce. Program obozu zakładał zarówno wypoczynek, dobrą zabawę jak i zwiedzanie. Córka pojechała tam razem z koleżanką i dziewczyny wróciły bardzo zadowolone! Poznały mnóstwo koleżanek i poznały piękne zakamarki Grecji.

            Komentarz


            • #36
              Według mnie warto zwiedzić Kraków. Wówczas można też przy okazji zahaczyć o

              Komentarz


              • #37
                Ja wybieram się na Karaiby, a dokładniej to do Kuwejtu wraz z dziewczyną i jej bratem

                Komentarz


                • #38
                  Od kiedy Kuwejt jest na Karaibach?

                  Komentarz


                  • #39
                    Każdy powinien jechać tam na wakacje gdzie go jest po prostu stać. Mnie było stać na morze bałtyckie i tam własnie pojechałem.

                    __________________________________________________ _

                    Komentarz


                    • #40
                      Warto odwiedzić Hiszpanię, zwłaszcza we wrześniu, kiedy ceny są trochę niższe. Ja jestem fanką taniego podróżowania. Zawsze sama organizuje sobie wakacje. Szukam tanich noclegów i lotów na internecie. W dzisiejszych czasach można naprawdę zwiedzić pół świata nie mając kieszeni pełnej pieniędzy. Jeżeli szukacie noclegu to warto zerknąć na Dzięki zaoszczędzeniu na noclegu możecie zobaczyć więcej na miejscu.

                      Komentarz


                      • #41
                        Wiele miejsc dobrze się nadaje.

                        Komentarz


                        • #42
                          Co sądzicie o tak egoztycznych kierunek, jak ten - ?
                          Warto, czy raczej średnio? Tzn. chodzi o wszystkie kraje, które są w planie wycieczki.
                          To będzie najlepsza opcja do tego, żeby zobaczyć coś naprawdę zaskakującego?
                          Plemiona, wioski, które zatrzymały się w czasie?

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja kompletnie nie mam planów, ale na pewno przejrzę Wasze sugestie - może się zainspiruje.

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja natomiast nie jadę nigdzie na wakacje, ponieważ ostatnie oszczędności wydałem na dom, który kupiłem na stronie . Szkoda, bo mam po urlopie, aczkolwiek jestem dumny ze swojej nowej inwestycji. Nic tak nie poprawia humoru, jak dobrze wydane pieniądze.

                              Komentarz


                              • #45
                                ja w tym roku chciałabym zaszaleć i może jakiś lot w ciepłe kraje na dłużej. Niestety to kosztuje ale moi znajomi brali kiedyś pożyczkę i byli bardzo zadowoleni. Może ja też korzystam bo marzenia trzeba spełniać. Zobaczcie na stronę bo wydaje mi się że warto znać taka ofertę.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X