Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja bym powiedziała, że każdy pojedzie tam, gdzie chce...

    Komentarz


    • #17
      Chcesz jeździć na wakacje kilka razy w roku? Z pewnością możesz sobie wybrać wymarzone kierunki. Poczytaj trochę o sponsoringu? tutaj znajdziesz wiele informacji na ten temat

      Komentarz


      • #18
        Poczytam na pewno. Bardzo mnie to zaciekawiło Ja generalnie jezdze często ale na takie krótsze wakacje. Zawsze musze wyjechać w lato i raz w zime. Teraz mam na oku domek w górach zaraz przy stoku narciarskich chce się tam wybrać ze znajomymi i przez tydzień jeździć na nartach i wypoczywać wieczorami przy kominku

        Komentarz


        • #19
          Ja dopiero wybieram się na urlop w październiku, ale jeszcze nie mam pojęcia gdzie

          Komentarz


          • #20
            Do następnych wakacji na pewno zdąży się coś wymyślić.

            Komentarz


            • #21
              Niezbyt się na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

              Komentarz


              • #22
                Ja w tym roku spędziłam wakacje ze Znajomymi w Zakopanem Uwielbiamy to miasto, bo po prostu tam nie da się nudzić! Na nasz nocleg wybraliśmy apartament z , który sprawdził się naprawdę dobrze. Łóżka były wygodne, przez co nie chciało nam się rano wstawać Na pewno zapamiętam te wakacje na długie lata!

                Komentarz


                • #23
                  Chorwacja to też malowniczy kraj.

                  Komentarz


                  • #24
                    ja jeszcze nie myślę o tym ale marzę o Santorini

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja praktycznie co roku jeżdżę w góry, a teraz bardzo kusi mnie morze.

                      Komentarz


                      • #26
                        Co kto woli, ale widać wyraźnie, że coraz więcej ludzi wybiera też kierunki zagraniczne. Może dzięki temu, że i o wiele taniej teraz wychodzi takie podróżowanie, jak również można znaleźć tanie loty, choćby dzięki takim wyszukiwarkom: . Jak się dobrze poszuka to zawsze można jakąś okazję znaleźć. A wakacje na pewno warto spędzić przyjemnie niezależnie od miejsca.

                        Komentarz


                        • #27
                          Na wakacje do Krakowa Najpiękniejsze miasto w Polsce.

                          Komentarz


                          • #28
                            Nie ma co ukrywać - o planach na wakacje trzeba rozmawiać znając budżet. Niestety nie znamy Twojego. W wersji budżetowej zawsze można pomyśleć o wycieczkach do takich miejsc, jakie zostały opisane tutaj . Dlaczego właśnie tam? Blisko, a miejsca te są naprawdę warte odwiedzenia. Polecana w artykule firma przewozowa zna się na rzeczy, bo z nimi jeździliśmy na kilka wycieczek, można więc ich śmiało polecić.

                            Komentarz


                            • #29
                              Zgadzam się w kwestii określenie budżetu. Ale teraz podróże zagraniczne są tańsze niż weekend w Warszawie. Szaleństwo. Gdzieś czytałam poradnik jak tanio podróżować i wyszło tam, że udany urlop nie musi kosztować fortuny jeśli sprytnie go zaplanujemy

                              Komentarz


                              • #30
                                Wakacje zazwyczaj spędzam w Polsce, nie stać mnie na zagraniczne wczasy pod palmami. W sierpniu byłam w Bieszczadach, dokladnie w Ustrzykach Górnych, lubię spokojny klimat jaki tam panuje, no i jest blisko do szlaków turystycznych. Akurat to jest dla mnie ważne, bo nie jestem zmotoryzowana, takim osobom jak ja polecam wyszukiwarkę połączeń

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X