Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karmienie dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Karmienie dziecka

    Niedługo zostanę mamą i chciałabym zapytać, czy karmiłyście piersią czy butelką. Szczerze mówiąc, naczytałam się i nasłuchałam różnych opowieści, i obawiam się karmienia piersią. Z drugiej strony wiem jednak, że jest to najlepsze dla dziecka, a nie chcę być złą matką. Chociaż mam koleżankę, która nie chciała karmić piersią żadnej z dwóch córek i od razu dawała im mleko modyfikowane.

  • #2
    To prawda, że karmienie piersią jest korzystne dla dziecka. Niektórzy twierdzą, że również dla matki. Są jednak sytuacje, nie tylko fizyczne, ale też psychiczne moim zdaniem, kiedy karmienie piersią przynosi więcej szkód niż korzyści. Trzeba to rozważyć indywidualnie. Ty jesteś matką i do Ciebie należy decyzja. Możesz przecież rozważyć podawanie mleka modyfikowanego albo karmienie mieszane Nie decyduj teraz, bo wiele okaże się po porodzie.

    Komentarz


    • #3
      hej,
      podczas karmienia zwłaszcza nocą przyda się lampka z funkcją ściemniania, tutaj znajdziecie przeróżne rodzaje tego typu lampek - polecam

      Komentarz


      • #4
        Moja mała lubiła kaszki i zupki ze słoiczka.

        Komentarz


        • #5
          Ja bym spróbował doradzić się w tej materii znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

          Komentarz


          • #6
            Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę za bardzo w stanie pomóc.

            Komentarz


            • #7
              Karmiłam córkę tylko i włącznie piersią przez prawie dwa lata, żadnych butelek.

              __

              Komentarz


              • #8
                Z tego co słyszałem to powinno się jak najdłużej karmić piersią. Jest to najzdrowsze dla naszych dzieci, ale tez oczywiście ekspertem w tej dziedzinie nie jestem. Jednak mam juz dwójkę dzieci i doświadczoną żonę w tym temacie Na pewno też przy okazji karmienia, prędzej czy później przydadzą się wam oferowane przez sklep butelki i podgrzewacze do butelek. Tak samo każda mama dobrze jak będzie wyposażona w laktator. Na przyjście dziecka trzeba się odpowiednio przygotować i takie wyposażenie na pewno będzie bardzo dobrym, i wręcz obowiązkowym ekwipunkiem

                Komentarz

                Pracuję...
                X