Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysł na imprezę integracyjną w pracy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomysł na imprezę integracyjną w pracy?

    Może jesteście w stanie coś podpowiedzieć? Bo ja już nie mam pomysłów, a siedzenie w lokalu odpada - grupa jest aktywna.

  • #2
    Do dla aktywnej ekipy idealnym pomysłem będzie jazda po torze sportowymi samochodami! Zobacz, organizuje takie eventy, myślę, że wam się spodoba.

    Komentarz


    • #3
      A może by jakieś zawody sportowe? To może byc ciekawe rozwiązanie.

      ___

      Komentarz


      • #4
        My osttanio byliśmy na panitbalu wszyscy się świetnie bawili

        Komentarz


        • #5
          Popieram Paintball

          Komentarz


          • #6
            Jak aktywna? Może laser tag byłby dobrym rozwiązaniem? Albo escape room - świetna zabawa a przy okazji można lepiej poznać drużynę i popracować nad współpracą

            Komentarz


            • #7
              A może chcielibyście się wybrać gdzieś dalej, coś pozwiedzać albo zabawić się w jakimś parku rozrywki? Jest wiele miejsc, w które można pojechać i świetnie się bawić. Załatwiasz wtedy na dobę dostępne i śmigacie, dokąd dusza zapragnie. Warto wybrać taką firmę, która od lat organizuje przewozy i wie, z czym to się je. Ja osobiście zawsze stawiam na doświadczenie. Ktoś ostatnio polecił mi firmę autokarową Fabisiak. Słyszeliście może o niej?

              Komentarz


              • #8
                Takie zawody sportowe to mega opcja. U nas w firmie parę razy takie imprezy organizowaliśmy. Też fajnie zadbać o jakieś inne atrakcje jak np. fotobudka. Zobaczcie sobie oferte od i przemyscie czy moze warto postawić na takie coś. Bedziecie mieli mase fajnych zdjęć po takiej imprezei

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo fajne opcje i pomysły na wszelkie wyjazdy i imprezy są w i odkąd korzystamy z ich usług nigdy nie było nudno na takich imprezach, są dostosowane do wieku uczestników i zainteresowań tak żeby wszystkim pasowało

                  Komentarz


                  • #10
                    Paintball! Zdecydowanie polecam, jeszcze jak grupa jest aktywna, to jest to idealne rozwiązanie.
                    W Krakowie jest świetny poligon, kilka godzin gry potrafi nieźle wymęczyć
                    Podrzucam namiar:

                    Komentarz


                    • #11
                      my jednak pojechaliśmy na moją działkę, mam na niej miejsce do grillowania, altankę oraz domek drewniany, dzięki domkowi mogliśmy przygotować jedzenie i trochę pospać po imprezie

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X