Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co myślicie o drewnianych tarasach?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co myślicie o drewnianych tarasach?

    Witam wszystkich.

    Czy według Was warto inwestować w drewniane tarasy? Mam na oku taką ofertę i zastanawiam się czy z niej skorzystać .
    Ostatnio edytowany przez Kondrat42; 18.08.2015, 16:46.

  • #2
    sa lepsze, bo płytki nie odchodzą

    Komentarz


    • #3
      Drewniane tarasy to dobry wybor.

      Komentarz


      • #4
        Drewniane tarasy to dobra opcja, poza tym dużo ładniej wyglądaja od płytkowych

        Komentarz


        • #5
          drewniane tarasy naprawdę świetnie wyglądają jeżeli wybierzesz dobre ładne drewno do tego dobrze zakonserwowane to serio wytrzymie długie lata. Czasem trzeba będzie je konserwować co parę lat ale efekt drewna przed domem naprawdę daje rady. Do tego jakieś ładne zadaszenie z poliwęglanu komórkowego i mamy całkiem przytulny taras. Chociaż często ludzie narzekają że nie jest trwałe ale jak jest dobrze zrobione to nie ma się czym przejmować. Jeżeli drewno ciebie nie przekonuje to polecam też tarasy z granitu lub płytek gresowych to też może być dobrym pomysłem lecz nie wiem jak to w zimie sie zachowuje bo może być śliskie.

          Komentarz


          • #6
            Bardzo podoba mi się drewno w aranżacjach, więc jak dla mnie i taras będzie świetny. Nalezy pamiętać tylko o odpowiednim zabezpieczeniu desek i nie powinno być problemów po zimie. Na takich tarasach bardzo efektownie by wyglądały mini drzewka owocowe z - mało kto ma do nich serce a przecież wyglądają super.

            Komentarz


            • #7
              do drewnianych tarasów bardzo ładnie wyglądają sadzonki. Moja koleżanka kupiła z sklepu plumeria na balkon winobluszcz :
              Tutaj możecie zobaczyć : chyba jeszcze rabaty dają jakieś!

              Komentarz


              • #8
                Po pierwsze rzeczywiście lepiej wyglądają, a po drugie naprawdę są funkcjonalne. Wystarczy je profesjonalnie zaimpregnować i zdobią i dodają niezwykłego uroku naszemu i domowi i ogrodowi.Jestem absolutnie pasjonatka drewna ponieważ mam dom drewniany, mieszkam koło lasu i drzewo to jest mój styl.

                Komentarz


                • #9
                  Drewniane tarasy? Ja jak rozliczę się z Panem, który pracuje jako to chyba właśnie się zabiorę za jakiś remont na swojej działce i jakieś tarasy własnie zrobię sam, na pewno z drewna bo z czego innego?
                  Ostatnio edytowany przez isko; 07.03.2017, 15:11.

                  Komentarz


                  • #10
                    Myślę, że prezentuje się to bardzo fajnie, więc jeżeli masz taką opcję, to jak najbardziej.

                    Komentarz


                    • #11
                      Myślę, że wyglądają bardzo gustownie

                      Komentarz


                      • #12
                        Drewniany

                        Na tarasie warto postawić także . Dzięki temu ma się gdzie przechowywać i suszyć drewno. Poza tym - w opcji z narzędziownikiem - narzędzia i meble ogrodowe.

                        Komentarz


                        • #13
                          Do takich tarasów będą idealnie pasowały drewniane schody Do tego można dobrać ładną poręcz.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja jednak skłaniam się ku płytkom na tarasie. Co prawda drewno milsze w dotyku i cieplejsze, ale chyba zawsze zastosować można maty grzejne z . Przynajmniej mam taką nadzieję, że można je stosować również pod podłogą tarasu.

                            Komentarz


                            • #15
                              Mamy drewniany taras i chwalimy sobie te zastosowanie. Do tego posiadamy metalowe meble, które idealnie współgrają z całością.

                              ____

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X