Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoracje okienne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dekoracje okienne

    Witam, zastanawiałem się długo nad tym, jak udekorować okna w mojej sypialni. Brałem pod uwagę jakieś fajne rolety, ale osobiście lepszym pomysłem wydają się być witraże do okien. O dokładnie coś takiego: . Czy w dzisjeszych czasach takie rzeczy się jeszcze robi?
    Starts
    21.05.2018
    Ends
    22.05.2018

  • #2
    teraz jak sa mecze to mam wszystko ozdobione w barwach biało-czerwonych... Mam wywieszone girlandy w oknie, kupione kubeczki jednorazowe z podobiznami piłkarzy, talerzyki i jeszcze słomki z medalionem ja mam już troch dość tych meczy, dlatego wyjechałam na wieś i wróce dopiero po tych mundialowych szaleństwach

    Komentarz


    • #3
      Może jakieś długie zaslony? Te zawsze mi się podobały. Masz może w swojej sypialni dywan? Mysle ze ten też świetnie się spisze, najlepiej oczywiście w kolorze zbliżonym do zasłon Poprzeglądaj sobie co ciekawego może zaproponować sklep z dywanami A wybór mają nie mały

      Komentarz


      • #4
        Witraże nie będą wyglądać dobrze.

        ___

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie - ewentualnie długie zasłony jeśli chodzi o sypialnię. Wg mnie okna najlepiej się prezentują gdy są drewniane właśnie w takim bardzo naturalnej i kolorystyce i stylistyce samego drewna. Okno daje też poczucie przestrzeni i jesli jest piekny sam słoj drewna to i wrazenie bedzie bardzo dobre. Kwestia odswieżenia od czasu do czasu ram chociazby tą emalią ktora i dobrze wspolpracuje z podlozem i zwyczajnie dobrze kryje - wiem bo sama odpowiadam akurat za malowanie okien u nas w domu ;p Reszte zrobi juz samo wrazenie

          Komentarz


          • #6
            Dekoracja do okna też jest ważna, a wiele osób o tym po prostu zapomina.

            Komentarz


            • #7
              A może jest ktoś kto szyje swoje dekoracje na przykład poduszki ozdobne czy zasłony to polecam fajny sklep tutaj znajdziecie nicie suwaki czy zamki. Bardzo fajny sklep z pasmanterią. W tym sklepie możecie również kupić akcesoria szewskie. Polecam zajrzeć.

              Komentarz


              • #8
                Najlepsza dekoracja okna to oczywiście ładne firany Mi bardzo podobają się białe i kremowe firany, które są jakoś ciekawie upięte. Niedawno zamawiałam na firanki do kuchni i powiem Wam, że mają tam naprawdę spory wybór dobrych gatunkowo, polskich firan! Sama nie mogłam zdecydować się na konkretny model. A na żywo firanka wygląda jeszcze lepiej

                Komentarz

                Pracuję...
                X