Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie konto w banku wybrać ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jakie konto w banku wybrać ?

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie dla firmy ? Chciałabym taki gdzie nie pobierają za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą dla firm .Sprawdzałam nawet jakie konto wybrać tam jest cale zestawienie kont i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie dobry bank ?
    Jaki bank ma najlepsze konto bankowe? Zobacz TESTY i Opinie ANKI, gdzie jest w 100% darmowe konto bankowe, a gdzie reklamowa "ściema" najeżona haczykami.

w PKO jest o nazwie biznes konto, jak dobrze pamietam.

Komentarz

Nest bank jest znacznie tańszy.
      Ja też byłem dość nieświadomym klientem banków, ale czas to zmienił. Szukając najniższych opłat natrafiłem na NEST Bank i nest konto opinie zawierały ciekawe recenzje tego produktu na blogu. Nie tylko będącego odpowiednikiem rachunku taniego i wszechstronnego. Również posiadającego cechy takie jak brak prowizji za kartę w Nest Banku oraz opłat za sieć bankomatów. Niektóre instytucje finansowe nie dopuszczają do tego, że nim się zorientujesz to już jest za późno na zerwanie. O dziwo przepisy są jasne i wszystko przebiega zgodnie z ich regulaminem. Przyznam, że nie lubię czytać tabeli opłat, ponieważ są często dość zagmatwane i mało przejrzyste. Podczas gdy inne banki mają różne recenzje to ing i nest bank wyglądają na ich tle dość pozytywnie. Nie wiem ile się czeka po odebraniu karty bankomatowej od kuriera na aktywację zarówno rachunku jak i karty. Już do czasu dostarczenia dokumentów do podpisu i e-mail z banku o otwarciu konta. Wiem, że gdyby to trwało zbyt długo można zlikwidować osobiste konto, które de facto formalnie nie zostało jeszcze otworzone. Dlatego moim zdaniem nest bank opinie ze strony klientów indywidualnych ma dość dobre. Blogerzy finansowi nie raz recenzowali ten produkt na swoich stronach internetowych oraz prześwietlali ofertę.

Chyba nie ma teraz lepszego konta na rynku.
      Ostatnio edytowany przez opew; 07.12.2018, 23:15.

Komentarz

Owszem Nest Bank jest tani, praktycznie darmowy, ale jego system transakcyjny nie każdemu przypadnie do gustu. Polecam sprawdzić tez Idea Bank i mBank.

Zwróć uwagę na VW Bank i Nest Bank. W tym drugim nie dość, że konto jest w pełni darmowe to posiada on także sieć placówek i je rozbudowuje. Nest konto jest prowadzone bezpłatnie i nie musisz spełniać innych warunków darmowości dla rachunku. Czy jesteś pracującym na etacie, śmieciowym zleceniu czy nawet rencistą lub bezrobotnym z nieregularnymi dochodami i tak nie poniesiesz opłat za jego prowadzenie. Otwierając konto dostajesz automatycznie kartę debetową do rachunku. Nie ponosisz żadnych prowizji z tytułu używania karty. Nie ma opłat za jej wydanie, użytkowanie miesięczne i płatności kartą w sklepach. Polecam zapoznać się też z recenzją Nest Banku dostępną na blogu http://finansenaplus.pl/nest-bank-konto-opinie-oplaty/ gdzie konto zostało dokładnie prześwietlone. Wiem że to w Polsce nadal dość nowy i niszowy bank. Jednak nie ma zagrożeń płynących z tego faktu. Gdyż należy on do Bankowego Funduszu Gwarancyjnego co daje nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa i gwarancje zwrotu środków do określonej wysokości.
        Ostatnio edytowany przez mykto; 27.06.2018, 11:11.

Komentarz

Mi się wydaje, że to jest temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego... Bez dwóch zdań...

Komentarz

O, fajnie, przydatne informacje Z całą pewnością przydadza mi się one

Komentarz

Ing

Komentarz

Każdy czegoś innego oczekuje od banku. Ja mam konto w banku Raiffeisen z którego prowadzenie nie płacę. Mam te darmowe bankomaty i mogę bankować przez smartfona a konto jest oprocentowane. Jak dla mnie w sam raz.

Komentarz

Ten rachunek jest bardzo tani, jednak brakuje w nim wielu opcji. Przykładowo nie ma możliwości otrzymywania powiadomień sms o przelewach przychodzących. Zaś na allegro nie można zrobić przelewu poprzez payu tylko trzeba wybrać płatność kartą. Dlatego polecam z instrukcją otworzyć w mbanku ekonto http://bankuje.pl/jak-zalozyc-ekonto-w-mbanku/ będące alternatywą dla wielu podobnych rachunków. Ma szerszy wybór dostępnych opcji dla rachunku i sam mBank ma więcej produktów do zaoferowania. Wiem że nie ma banku idealnego ale ten spełnia wiele warunków, które sprawiły że założyłem w mbanku rachunek osobisty.

Komentarz

Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.

Komentarz

Najlepiej to taki, w którym będziesz mógł sobie założyć ike czyli indywidualne konto emerytalne. Nawet się człowiek nie obejrzy, jak przyjdzie starość i trzeba będzie korzystać z łaski i niełaski państwa czy też ZUSu. Nie każdy niestety będzie miał kokosy jak to mają emeryci w zachodnich krajach, gdzie na stare lata to sobie zaczynają zwiedzać świat. Żeby mieć za co to musisz teraz sam się zakręcić koło tego jak odłożyć na emeryturę.

Komentarz

A jakie kryteria wchodzą w grę? Bo ja mam konto ING Direct i mam wszystko praktycznie za 0 złotych, tylko opłata za prowadzenie konta.

Komentarz

konto bez oplat dla mlodej osoby bez pracy??

Komentarz

Zobacz nest bank opłaty Praktycznie za nic się nie płaci, a czasem nawet dają zwroty za zakupy. bardzo lubię to konto.

Komentarz

Ja mam w ING i nie narzekam.

Komentarz

Pracuję...
                              X