Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kancelaria

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kancelaria

    Witajcie...
    Poszukuję sprawdzonej kancelarii, która pomoże mi w walce o należne mi odszkodowanie. Miasto nie ma żadnego znaczenia.
    Czym najlepiej kierować się podczas wyboru takiej kancelarii? Korzystał ktoś już z takich usług i może się wypowiedzieć?
    Z góry dziękuję za pomoc.

    ED: Udało mi się znaleźć całkiem fajną kancelarię. Mam nadzieję, że nawiążemy owocną współpracę.
    Ostatnio edytowany przez Waldoko; 20.04.2018, 10:15.

  • #2
    To może poszukaj w sieci?

    Komentarz


    • #4
      To skoro o konkretnych miastach piszemy, to może poleci mi ktoś kogoś kompetentnego z Krakowa?

      Komentarz


      • #5
        W Krakowie świetna jest kancelaria - warto wybrać się tam po poradę prawną z różnych aspektów- prawa rodzinnego, cywilnego czy karnego.

        Komentarz


        • #6
          Pracujesz w Kancelarii i poszukujesz pracownika? Sprawdź portal
          Znajdziesz tam kandydatów na swoje stanowisko, a dodatkowo możesz zlecieć wykonanie fotokopii, zastępstwo procesowe, bądź znaleźć biuro pod swoją działalność

          Komentarz


          • #7
            Ja na szczęście nie miałem styczności z żadnymi prawnikami

            Komentarz


            • #10

              jeżeli chodzi o dobrego adwokata to polecam Ci Kancelarię Adwokacką adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie tutaj są bardzo dobrzy adwokaci którzy podejmą się każdej sprawy, wygrywali już nawet te z góry skazane na porażkę. Więc jeżeli chodzi o adwokatów to tylko w tej kancelarii.

              Komentarz

              Pracuję...
              X