Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Poza wszelkimi innymi formami reklamy warto postawić jednak na wartościowe i sprawdzone gadżety takie jak pokrowce i torby z nadrukiem logo , doskonale sprawdzają się jako reklama dla firm a zwłaszcza odzieżowych, pizzerii, warsztatów samochodowych czy nawet sklepów i wypożyczalni sprzętu sportowego

    Komentarz


    • #17
      Ja wszystko znalazlam w jednej firmie. Drukarnia internetowa oferowała również takie gadzety i u nich zamowilas spora ich ilosc. Rowniez polece wam agencje i ich ofertę produkcji filmów reklamowych. Bardzo fajnie rozwiazanie dla firm

      Komentarz


      • #19
        Ja niestety nie mam zbytnio doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...

        Komentarz


        • #20
          Nie wiem czy gadżety reklamowe mają jakieś działanie reklamowe:P Tzn na pewno nie zaszkodzą, ale czy jakoś pomogą to nie wiem:P Jak już chcecie postawić na sprawdzoną reklamę to polecam zainteresować się pozycjonowaniem strony internetowej. Na stronce od razu znajdziecie agencje od takich działań. Zajmą się widocznością strony waszej firmy w internecie.

          Komentarz


          • #21
            Niekoniecznie muszą to być gadżety reklamowe, prawdopodobnie wystarczą same by przykuć uwagę klienta. Wszystko zależy od koncepcji i wyczucia stylu.

            Komentarz


            • #22
              W firmach zajmujących się zaopatrzeniem biur.

              Komentarz


              • #23
                Na pewno najłatwiej w internecie. Możecie liczyć przy takich zakupach na największy wybór, różnorodność i bardzo dobre ceny gadżetów reklamowych. U mnie świetnie sprawdziły sie koszulki z nadrukiem od Również zastanawiam się nad zamówieniem kompletów czapek z daszkiem i odzieży roboczej do moich pracowników. Możliwości na nadruk jest całkiem sporo.

                Komentarz


                • #24
                  Ja zamawiałem przez internet. Wyszło to mi najbardziej korzystnie cenowo.

                  ___

                  Komentarz


                  • #25
                    Gadżety najczęściej kupuje w drukarniach internetowych, te maja spory wybór jeżeli chodzi o takie rzeczy. W firmie również stawiamy na pozycjonowanie stron, sama się tym zajmuje. Czytam bloga ostatnio tam wyczytałam o paru fajnych technikach SEO. W branży trzeba być na bieżąco niestety

                    Komentarz


                    • #26
                      może na internecie?

                      Komentarz


                      • #27
                        Najlepiej znaleźć firmę, która będzie w stanie przede wszystkim utrzymać jakość produktu końcowego. Jest to ważne, ponieważ gadżet ma za zadanie przekonać odbiorcę o profesjonalizmie i rzetelności przedsiębiorstwa które chcemy zareklamować. ja osobiście wielokrotnie kupowałem rózne produkty w Zawsze byłem bardzo zadowolany z jakości i obsługi. Pełen profesjonalizm

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X