Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Przeważnie wybieram z jego lekkością i odmładzającym lookiem. Jeśli chodzi o buty ubieram trampki, adidasy lub tenisówki.

    Komentarz


    • #17
      Ja nie bo sportowych mam najmniej. Kupuje zwykle balerinki

      Komentarz


      • #18
        Super, dzięki za rady

        Komentarz


        • #19
          Mi się bardzo podobają te szpilki z Casadei. Zastanawiam się nad ich zakupieniem.

          Komentarz


          • #20
            Mi także. W zasadzie w każdym kolorze świetnie się prezentują.

            Komentarz


            • #21
              Jeśli chodzi o buty to ostatnio znalazłam bardzo fajną stronę , która zbiera oferty z różnych sklepów internetowych. Znajdziecie tam bardzo wiele ciekawych ofert przeróżnych butów.

              Komentarz


              • #22
                W ten sam sposób działa Domodi. Tylko tam musisz wybrać kategorię "buty".

                Komentarz


                • #23
                  A to ja także często korzystam z tej strony. Wiele ciekawych marek odkryłam dzięki nim.

                  Komentarz


                  • #24
                    Blogerki z Domodi prowadzą też kanał na YouTube i tam wrzucają filmiki z różnymi poradami. Jakiś czas temu pokazywały jak samemu zrobić . Możecie zainspirować się tym tutorialem i poeksperymentować ze starymi butami.

                    Komentarz


                    • #25
                      Jak dla mnie bardzo ważna jest przede wszystkim jakość obuwia oraz to, żeby było ono wygodne, szczególnie, kiedy wiem, że mam w nim spędzić pół dnia, albo i dłużej. Ostatnio oglądałam śliczne . Kosztują sporo, ale zdecydowanie jakość jest wysoka, bo tak zwykle bywa przy markowych butach.

                      Komentarz


                      • #26
                        Nie słyszałam o tym sklepie . Może się skuszę na niego .

                        Komentarz


                        • #27
                          ja zazwyczaj kupuje buty w CCC i nigdy jezczcze się nie zawiodłam

                          Komentarz


                          • #28
                            A to ja nie mam zbyt dobrego zdania o jakości butów w CCC. I tam często jest też problem z reklamacją.

                            Komentarz


                            • #29
                              Jeśli chodzi o buty to ja uwielbiam baleriny, mogę na nie wydać sporo jeśli sa dobrej klasy i wyglądają doskonale. Niedawno - to klasyka w czystym wydaniu. Brigitte Bardot nosiła takie baleriny w filmie "I Bóg stworzył kobietę". Te buty to moje marzenie.

                              Komentarz


                              • #30
                                Super, dzięki za wszystkie porady

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X