Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    ON czyli co? Ten blog?

    Komentarz


    • #62
      Odchudzanie nie musi być trudne, jeżeli ma się podstawową wiedzę co należy jeść częściej, a z czego zrezygnować. Myślę, że na pewno pomocny będzie ten artykuł:
      Jest tam trochę przydatnych informacji i każdy znajdzie coś dla siebie.

      Komentarz


      • #63
        Pamiętaj, że przy diecie ważne jest nie tylko to żeby zrzucić kilka kilogramów, ale przede wszystkim zapewnienie organizmowi wszystkich wartości odżywczych niezbędnych do normalnego funkcjonowania. Słyszałem, że dobre właściwości i wpływ dla gospodarki glukozowej mają liście je niestety nie wiem, bo na kilku stronach piszą co innego, a jeszcze nie dotarłem do sklepu stacjonarnego, żeby zapytać sprzedawcę

        Komentarz


        • #64
          Swego czasu próbowałam schudnąć aż 10 kg. Trzymałam się zasad ze strony i udało mi się schudnąć 6 kg. Może dałabym radę zrzucić te 10, ale już się strasznie męczyłam z tym odchudzaniem

          Komentarz


          • #65
            Mi coś nie idzie dieta. Nie mam siły woli.

            Komentarz


            • #66
              Zamieszczone przez rinnia Zobacz posta
              Ja nie ufam suplementom.. wolę postawić na zdrową dietę - owoce i warzywa.
              Dokładnie!

              Komentarz


              • #67
                Warto popytać znajomych w tym temacie. Na pewno będą w stanie pomóc.

                Komentarz


                • #68
                  Dobra dieta to taka, która jest dobrana pod nas i jest zbilansowana. Mnie udało się schudnąć i wyrzeźbić mięśnie dzieki diecie z Fabryki Siły. Moją opinię i dokładną recenzję wraz ze zdjęciami znajdziecie na moim blogu

                  Komentarz


                  • #69
                    Szczerze to ja was podziwiam. Nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której odmówiłbym sobie jakiejkolwiek słodkości przykładowo czekolady w zamian za owoc czy warzywko

                    Komentarz


                    • #70
                      Ktoś z Was zamawiał dietę internetowo?

                      __

                      Komentarz


                      • #71
                        Wg mnie te internetowe wynalazki to troche taka masówka... ale wiadomo kazdy robi po swojemu. Wg mnie lepiej isc do dietetyka w swoim miescie albo w poblizu jak u nas w bydgoszczy tutaj dieta jest ustala indywidualnie na podstawie wywiadu z pacjentem. Kazdemu przeciez sprawdzi sie co innego. Kazdy prowadzi inny tryb zycia...dziala na innych zasadach, w roznych godzinach pracuje i mniej lub wiecej sie porusza

                        Komentarz


                        • #72
                          A ja jestem gruby, jednakże bardzo chciałbym schudnąć, tylko nie wiem jak zacząć.

                          Komentarz


                          • #73
                            Zacząć jest akurat łatwo. Utrzymać dietę to już trudniejsza sztuka.

                            Komentarz


                            • #74
                              Sam zastanawiam się nad tym aby przejść na dietę i trochę schudnąć ale szczerze mówiąc chyba wybiorę się najpierw do jakiegoś doświadczonego dietetyka , który taką diete oraz plan ćwiczeń dla mnie ułoży. Samemu wydaje mi się, że lepiej się w to nie bawić, często można sobie tak zrobić lrzywdę

                              Komentarz


                              • #75
                                Podstawą zdrowego odżywiania jest przede wszystkim ograniczenie słodyczy. Bez tego nie ma szans na schudnięcie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X