Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Polecam bloga Zdrowie i Uroda, można poczytać o dietach, odchudzaniu, ćwiczeniach. Zaciekawiła mnie dieta jajeczna, kurcze.. brzmi groźnie
    Leczenie lęków, depresji, PTSD, borderline - czytaj na: psychiatra Bydgoszcz

Komentarz

Czy jest on bezpieczny dla organizmu?

__

agencja eventowa warszawa

Komentarz

ON czyli co? Ten blog?

Komentarz

Odchudzanie nie musi być trudne, jeżeli ma się podstawową wiedzę co należy jeść częściej, a z czego zrezygnować. Myślę, że na pewno pomocny będzie ten artykuł: https://witalneporady.pl/co-jesc-zeb...nac-z-brzucha/
          Jest tam trochę przydatnych informacji i każdy znajdzie coś dla siebie.

Komentarz

Pamiętaj, że przy diecie ważne jest nie tylko to żeby zrzucić kilka kilogramów, ale przede wszystkim zapewnienie organizmowi wszystkich wartości odżywczych niezbędnych do normalnego funkcjonowania. Słyszałem, że dobre właściwości i wpływ dla gospodarki glukozowej mają liście moringa
            jak spożywać
            je niestety nie wiem, bo na kilku stronach piszą co innego, a jeszcze nie dotarłem do sklepu stacjonarnego, żeby zapytać sprzedawcę

Komentarz

Swego czasu próbowałam schudnąć aż 10 kg. Trzymałam się zasad ze strony https://10kg.pl/jak-schudnac-10-kg/ i udało mi się schudnąć 6 kg. Może dałabym radę zrzucić te 10, ale już się strasznie męczyłam z tym odchudzaniem

Komentarz

Mi coś nie idzie dieta. Nie mam siły woli.

Komentarz

Zamieszczone przez rinnia Zobacz posta
                  Ja nie ufam suplementom.. wolę postawić na zdrową dietę - owoce i warzywa.
                  Dokładnie!
                  Leczenie lęków, depresji, PTSD, borderline - czytaj na: psychiatra Bydgoszcz

Komentarz

Warto popytać znajomych w tym temacie. Na pewno będą w stanie pomóc.

Komentarz

Dobra dieta to taka, która jest dobrana pod nas i jest zbilansowana. Mnie udało się schudnąć i wyrzeźbić mięśnie dzieki diecie z Fabryki Siły. Moją opinię i dokładną recenzję wraz ze zdjęciami znajdziecie na moim blogu http://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabry...ty-i-recenzja/

Komentarz

A ja tam nie mam diety. Jestem sportowcem, gram w piłkę zawodowo i zgarniam kupę szmalu.

Komentarz

Szczerze to ja was podziwiam. Nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której odmówiłbym sobie jakiejkolwiek słodkości przykładowo czekolady w zamian za owoc czy warzywko

Komentarz

Ktoś z Was zamawiał dietę internetowo?

__

informacje o najlepszych ofertach kredytu gotówkowego

Komentarz

Wg mnie te internetowe wynalazki to troche taka masówka... ale wiadomo kazdy robi po swojemu. Wg mnie lepiej isc do dietetyka w swoim miescie albo w poblizu jak u nas w bydgoszczy tutaj https://www.wbienkowski.pl/medycyna-...zna/dietetyka/ dieta jest ustala indywidualnie na podstawie wywiadu z pacjentem. Kazdemu przeciez sprawdzi sie co innego. Kazdy prowadzi inny tryb zycia...dziala na innych zasadach, w roznych godzinach pracuje i mniej lub wiecej sie porusza

Komentarz

A ja jestem gruby, jednakże bardzo chciałbym schudnąć, tylko nie wiem jak zacząć.

Komentarz

Pracuję...
                                X