Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    to dobrze, że dbasz o zdrowie

    Komentarz


    • #18
      Ja od dawna staram się jeść zdrowo i przede wszystkim małokalorycznie. Ale są rzeczy, którym nie jestem w stanie się oprzeć i dlatego pozwalam sobie raz na jakiś czas na szaleństwo. Najczęściej są to z bitą śmietana i owocami Niebo w gębie. No powiedzcie szczerze, że nawet Chodakowska mówi, że czasami trzeba sobie zrobić cheat day?! Kto z Was sobie na niego nie pozwala?

      Komentarz


      • #19
        Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one

        Komentarz


        • #20
          cześć, ja mam diete wysokowapniową z powodu słabych kosci

          Komentarz


          • #22
            Mnie to raczej jednak nie smakuje.

            Komentarz


            • #23
              Dobrze własnie wybierać taką dietę z którą nie będziecie się męczyć i chętnie będziecie codziennie jeść podobne posiłki, nawet jakby miała ona troszkę gorzej działać. Jeżeli szukacie fajnych pomysłów i inspiracji na zdrowe odżywianie to zajrzyjcie na blog jest tam sporo ciekawych artykułów na ten temat.

              Komentarz


              • #24
                Ja tam nigdy nie byłam na żadnej diecie, po prostu jem z umiarem

                Komentarz


                • #25
                  A ja to co jestem na jakiejś diecie to wpadam na blog i znajduje przepyszne rzeczy, które mogę sama sobie łatwo w domu przygotować. Normalnie nie wiem jak to się dzieje

                  Komentarz


                  • #26
                    A jak to jest z kawą na diecie? Pijecie czy raczej unikacie? ja to nie umiałaby, sobie odpuścić mojej ulubionej kawy Może są i takie diety, które nie zabraniają jej picia

                    Komentarz


                    • #27
                      witam u mnie doskonale sprawdził się chlorofil, oczyścił mnie i mam dużo energii - wyglądam do tego zdrowo i mam piękną cerę

                      Komentarz


                      • #28
                        A czy myśleliście może coś na temat uzupełnienia swojej diety o bardzo zdrowie koktajle czy soki ? Powoli zaczynam je wprowadzać do swojego żywienia i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektów. Tylko od czasu do czasu czuję kucie w brzuchu, może się przejdę do apteki i zapytam o jakiś dobrym produkt na wzdęcia. Ciekawe czy poleci mi tą Intestę, którą reklamują

                        Komentarz


                        • #29
                          Ja się w ogóle na tym nie znam... Nie będę mógł pomóc w tym obszarze tematycznym.

                          Komentarz


                          • #30
                            To w takim razie dziwne, że chciało ci się tracić czas żeby to napisać.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X