Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkanie w duzym miescie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bienny
    odpowiedział(a)
    W centrum miasta nie mógłbym mieszkać, chodź kusi bo masz wszędzie blisko pod nosem. Obecnie mieszkam na przedmieściach - jak się znajdzie fajne osiedle to jest idealnie

    Zostaw komentarz:


  • lucysia10
    odpowiedział(a)
    Jeśli już staniesz się posiadaczem mieszkania to warto pomyśleć o podniesieniu jego wartości. Na ten temat przeczytasz na blogu Warto zastosowac sie do wskazówek z wpisu. W razie konieczności sprzedaży możesz podac wyższą kwotę.

    Zostaw komentarz:


  • dante
    odpowiedział(a)
    Mnie interesowało nieduże mieszkanie na wynajem i zdecydowałem się na zakup mieszkania z widokiem na morze na osiedlu które Atal buduje w Trójmieście, ceny nawet mają tam dość przystępne

    Zostaw komentarz:


  • adrian3
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio zainwestowałem i kupiłem bardzo duże mieszkanie.Do tego kupiłem bardzo dobre okna.
    __________________________________________________ ____________
    PORÓWNAJ CENY OKIEN u kilku sprzedawców okien w Żywcu =

    Zostaw komentarz:


  • mecYNAsek
    odpowiedział(a)
    Mieszkanie w dużym mieście przeważnie cechuje się tym, że praktycznie cały czas jesteśmy skupieni na pracy i robieniu kariery, przez co nie mamy czasu na pomniejsze, ale równie ważne rzeczy jak pranie, gotowanie. W związku z tym doszedłem do wniosku, że ciekawych pomysłem byłoby założenie własnej pralni. Przeglądałem już urządzenia pralnicze na i muszę powiedzieć, że cenowo nie wychodzi wcale to tak źle i na pewno szybko by się to wszystko zwróciło.

    Zostaw komentarz:


  • Oriakd62
    odpowiedział(a)
    na pewno jest łatwiejsze.
    -

    Zostaw komentarz:


  • maria35
    odpowiedział(a)
    Uwielbiam Warszawę, a zwłaszcza urocze restauracje na Starym Mieście, Łazienki czy Plac Zbawiciela. Niestety mieszkania w centrum osiągają zawrotne ceny, dlatego kupiłam mieszkanie na osiedlu pod dębami na Białołęce skąd dojeżdżam do pracy czy na spotkania ze znajomymi. Jak na Bródnie uruchomią stację metra to już komunikacja będzie o niebo lepsza.

    Zostaw komentarz:


  • teos.s
    odpowiedział(a)
    Warto zorientować się z czym możemy natknąć się w dniu codziennym.Dlatego też polecę blog na którym opisane są tematy związane z budową domu i mieszkaniem. Warto tam zajrzeć.

    Zostaw komentarz:


  • polakowalska
    odpowiedział(a)
    Mieszkanie w mieście jest super, ja niedawno przeprowadziłam się do Warszawy za pośrednictwem i jestem zachwycona

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Ja uwielbiam mieszkać w mieście.

    Zostaw komentarz:


  • emjakmichal
    odpowiedział(a)
    Ja odkąd przeprowadziłem się na studia przyzwyczaiłem się do większego miasta i tak zostałem już na stałe

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Lubię mieszkać w dużym mieście.

    Zostaw komentarz:


  • kesen
    odpowiedział(a)
    na pewno to obejrzę dokładnie

    Zostaw komentarz:


  • tom.m
    odpowiedział(a)
    Z ciekawości, czy ktoś z Was ma może w domu? Zastanawia mnie ten typ wykończenia budynku, podobno całkiem ciekawy, ale nie wiem czy aby nie za bardzo modern... jak uważacie?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X