Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkanie w duzym miescie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Doceniam wygodę mieszkania w mieście i nie chciałabym tego zmienić.

    ___

    Komentarz


    • #32
      Też mieszkam w dużym mieście i bardzo to lubię. Zawsze jest gdzie wyjść i co robić

      ___________________

      Komentarz


      • #33
        Takie mieszkanie to na pewno fajna inwestycja na lata, mysleliscie kiedys o tym? Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się czy tak nie ulokować swoich pieniędzy, oczywiście musiałabym też zainteresować się kredytem. Na stronce znalazłam zarządce nieruchomości z Warszawy. Jest to ciekawa opcja wynajem takie firmy do pomocy do zarządzania osiedlami i wspólnotami mieszkaniowymi.

        Komentarz


        • #34
          Moim zdaniem mieszkanie w dużym mieście jest kosztowne i lepiej wybrać poza miastem.


          __________
          Ciekawa aplikacja lub dostępna online!

          Komentarz


          • #35


            Zobacz, czy osiedle ma w ofercie klub fitness do wyłącznego użytku mieszkańców. -Sprawdź bazę rekreacyjną w okolicy – czy są tam boiska, siłownie zewnętrzne, place do gier i zabaw, -Zbadaj, gdzie znajduje się najbliższy park lub tereny zielone – to idealna alternatywa na niedzielne spacery z wózkiem i aktywne spędzenie czasu z maluchami

            Komentarz


            • #36
              A przeprowadzacie się z innego mieszkania czy z domu? Wiem, że to drugie jest naprawdę dużym przedsięwzięciem... Ostatnio trafiłam na - szkoda, że nie znałam ich, kiedy sama się przenosiłam....

              Komentarz


              • #37
                Jedni nie wyobrażają sobie mieszkania w dużym mieście inni dostają gęsiej skórki na samą myśl że mieliby mieszkać na prowincji. Mieszkam w największym mieście w Polsce i nie narzekam. Osiedle z dobrą lokalizacją, czyste i zadbane. Dzieci mają nie jeden plac zabaw a o to wszystko dba firma per modum która zarządza osiedlem.

                Komentarz


                • #38
                  Na pewno wiąże się to ze sporymi wydatkami. Sam zakup mieszkania to jedno a później ewentualny remont, umeblowanie to druga sprawa. Ja już działam z moją łazienką. Wybrałam z blogiem bardzo ciekawy styl

                  Komentarz


                  • #39
                    Nie wyobrażam sobie życia poza miastem.

                    __

                    Komentarz


                    • #40
                      W wielkich miastach raczej nie ma innego wyboru. Ja to jestem zwolenniczką domów i wielkich ogrodów, dlatego też szukałabym raczej czegoś poza miastem. Ja mieszkam w mniejszej miejscowości i mam przepiękny ogrod. Na stronie zamawiałam świetne zestawy mebli wypoczynkowych. Idealne na imprezy rodzinne

                      Komentarz


                      • #41
                        Wybór mieszkań w miastach zazwyczaj jest naprawdę duży, ale to co będzie nam najbardziej odpowiadało, to już inna kwestia. Na pewno warto zastanowić się nad kwestią tego czy wolimy centrum miasta czy jednak nie: bo to też może mieć duże znaczenie dla naszej wygody i tego jakie będzie nasze otoczenie.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja z kolei poszukuję dobrej jakości dywanów. Czy jesteście w stanie mi coś polecić w tym obszarze tematycznym? Zastanawiam się, czy takie będą dobrym wyborem... Co na ten temat sądzicie?

                          Komentarz


                          • #43
                            Mieszkanie w dużym mieście jest o tyle dobre, że wszystko jest w miarę blisko. My zdecydowaliśmy się akurat na takie średniej wielkości miasto i wybraliśmy mieszkania w Przemyślu konkretnie .

                            Komentarz


                            • #44
                              Takie mieszkania to na pewno dobry temat pod inwestycje. Te raczej nie powinny tracić na wartości, szczególnie w dużych miastach. Szczególnie warto się tym zainteresować gdy dostaliście nieruchomość w spadku. Możecie też oczywiście sprzedać swoje udziały. Firma chętnie odkupi wasze udziały w nieruchomościach za gotówkę.

                              Komentarz


                              • #45
                                Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X