Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkanie w duzym miescie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Justix3
    odpowiedział(a)
    Hm... A czy znacie może jakieś sprawdzone źródło porad odnośnie skutecznego sprzątania mieszkania? Zastanawiam się, czy to byłoby ok... Znacie może jeszcze jakieś strony?

    Zostaw komentarz:


  • jonathansaaa
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o projektowanie tego typu mieszkania, to na tę ofertę. Naprawdę bardzo dobrze projektują mieszkania w Głogowie Wystarczy tylko spojrzeć na ich realizacje, aby się przekonać

    Zostaw komentarz:


  • kropelka
    odpowiedział(a)
    Witam Was Wszystkich i życzę miłego dnia

    Zostaw komentarz:


  • marcinnek
    odpowiedział(a)
    Najważniejsza jest lokalizacja mieszkania jednak

    Zostaw komentarz:


  • J0ann10
    odpowiedział(a)
    W dużych miastach najbardziej opłaca się chyba wynajmować mieszkania bo zakup wiąże się z na prawdę dużymi kosztami.

    Zostaw komentarz:


  • Gretta
    odpowiedział(a)
    Takie mieszkanie to na pewno spore koszta, ale jak trzeba to trzeba. Zdecydowanie lepiej jest wziąć kredyt niż co miesiąc oddawać komuś pieniądze do ręki. Ja to już kupiłam mieszkanie i wyposażam je z blogiem Mają tam dużo ciekawych propozycji jeżeli chodzi głównie o dywany

    Zostaw komentarz:


  • kajkusk
    odpowiedział(a)
    my z żoną postawiliśmy na dom za Warszawą, mamy tam duży ogród i zawsze możemy wypocząć po pracy ostatnio szukaliśmy dobrych lampek ogrodowych, żeby móc mile spędzać każdy wieczór w ogrodzie. Tutaj znaleźliśmy piękne lampki ogrodowe - polecam

    Zostaw komentarz:


  • kubusko
    odpowiedział(a)
    Ja cieszę się odkąd zamieszkałem w dużym mieście gdyż mam mieszkanie które liczy sobie już 30 lat i są w nim położone parkiety. Po ich renowacji przez firmę
    pasują idealnie do wystroju retro całego mieszkania.

    Zostaw komentarz:


  • Marek2
    odpowiedział(a)
    Teraz też wolę mieszkać na peryferiach, ale kiedyś mieszkanie w wielkim mieście było koniecznością. Dzisiaj moje dzieci tam mieszkają. Szukam właśnie mieszkania do wynajęcia dla syna. Przeglądam oferty na Allegro- i jest ich sporo do wyboru. Nie wiem, czy dla studenta na początek lepiej wynająć pokój, czy kawalerkę?

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Zdecydowanie wolę mieszkać na peryferiach.

    Zostaw komentarz:


  • kajkusk
    odpowiedział(a)
    hej,
    ja mieszkałam przez 20 lat w centrum Warszawy, niedawno z mężem kupiliśmy wielki dom w Białymstoku, tutaj znaleźliśmy korzystną ofertę dom jest cudowny, przestrzenny i sielankowy - polecam

    Zostaw komentarz:


  • mufinka
    odpowiedział(a)
    Mieszkanie w dużym mieście ma wiele zalet, wad pewnie też trochę ma ale ja ich nie widzę, lubię duże miasta, a osiedla takie jakie jak Baltica Towers w Trójmieście są dla mnie idealne, bo mam widok na morze a jednocześnie wszystko blisko

    Zostaw komentarz:


  • LudmilaKowal
    odpowiedział(a)
    Ja lubię mieszkać w centrum

    Zostaw komentarz:


  • Witkarrek
    odpowiedział(a)
    Generlanie samo życie w centrum wielkiego miasta to nie dla mnie. Ale mieszkanie własne w wielkim mieście to spory kapitał i fajna inwestycja. Warto zastanowić się może nawet nad paroma mieszkaniami a nie jednym. Przy takich większych inwestycjach pomoże wam zarządca nieruchomości z Warszawy Pomagają oni także w załatwianiu spraw księgowych, prawnych czy też finansowych.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X