Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zabawki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A lalki? To dalej dobry pomysł na prezent?

    Komentarz


    • #17
      Polecam zerknąć do artykułu, warto stawiać na zabawę połączoną z edukacją.:-)

      Komentarz


      • #18
        Ja bym poszperał trochę w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

        Komentarz


        • #19
          Zabawki tych najbardziej znanych firm typu Hasbro, Matell itd możesz często w najlepszych cenach kupić na Arena.pl. Jest tam całkiem sporo firm oferujących zabawki, które często organizują różne wyprzedaże. Np gre dla dzieciaków Twister kupiłem tam za niewiele ponad 60 zł, a w większości sklepów kosztuje ponad 100.

          Komentarz


          • #20
            Warto inwestować w książki.

            __

            Komentarz


            • #21
              Różnego rodzaju rowerki
              Plansze edukacyjne

              Komentarz


              • #23
                Wielkie dzięki za sprawdzone info! Jestem pewien, że mi się to przyda

                Komentarz


                • #24
                  Ja zapewne kupiłaby jakieś fajne, oryginalne klocki.

                  Komentarz


                  • #25
                    Takie proste klocki to bardzo dobra zabawka dla dzieci, zarówno dla chłopaków jak i dla dziewczynek. Nie muszą to być nawet specjalne, limitowane klocki lego, a zwykłe drewniane klocki, z których da się ułożyć praktycznie każdą budowlę, tu już liczy się wyłącznie wyobraźnia i kreatywność u dziecka. No jeżeli chodzi o prezenty dla dziewczynek to też fajną rzeczą będą z pewnością lalki. Jak macie teraz urodziny jakiejś młodej damy to co proponuje sklep Nodik. Mają także bardzo duży wybór na ubranka dla lalek

                    Komentarz


                    • #26
                      Nie mam dzieci dlatego nie mam wiedzy w tym temacie. Mam nadzieje, że temat mi się kiedyś przyda.


                      ________

                      Komentarz


                      • #27
                        Hity zabawkowe zmieniają się co chwilę.

                        __

                        Komentarz


                        • #28
                          Myślę, że dla takich dzieciaczków warto kupić coś z zabawek edukacyjnych.

                          Komentarz


                          • #29
                            Niestety mam dzieci i ciężko jest mi cokolwiek poradzić, jednak może przejdź się do smyka i zobacz na opakowaniach odpowiedni wiek jaki występuje na zabawkach.

                            Komentarz


                            • #30
                              Czy widzieliscie juz oferte ? Jest to strona, na której znajdziecie roznego rodzaju akcesoria oraz zabawki dla dzieci w naprawdę dobrych cenach. Według mnie jest to jedyna sensowna oferta zabawek dla dzieci w sieci. Polecam i pozdrawiam.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X