Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki pierścionek na zaręczyny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki pierścionek na zaręczyny?

    Jaki powinien być pierścionek zaręczynowy?

  • #3
    najlepiej jakiś z diamentem

    Komentarz


    • #4
      Zamieszczone przez Szarodzioba
      To zależy od kobiety, jaki ma gust. Ja preferuję złoto i raczej oszczędne wzornictwo, mam też dużo koleżanek, które lubią minimalizm. Cienka obrączka i delikatne, ale wyraźne, bezbarwne oczko to klasyka, w którą możesz uderzać. Mój pierścionek wygląda bardzo podobnie do tego:
      Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, pomogła mi w wyborze Ostateczny wybór padł na klasyczny, złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem z Auroria Diamonds. Znalazłem go wieczorem na i od razu wpadł mi w oko. No a cena jest bardzo atrakcyjna!

      Komentarz


      • #5
        Cieżko powiedzieć...

        Komentarz


        • #6
          Według mnie powinien być ze złota (białe czy żółte to nieistotne) i z jakimś kamieniem szlachetnym.

          Komentarz


          • #7
            Przecież to nie ma aż takiego znaczenia, jakie mu przypisujecie.

            Komentarz


            • #8
              Zależy od gustu obdarowanej. Warto wcześniej podpytać ją o czym marzy.

              ____

              Komentarz


              • #9
                Z dużym brylantem a najlepiej to taki od serca i złoty

                _________

                Komentarz


                • #10
                  Mi się marzy delikatny pierścionek z eleganckim diamentem. Kwestia gustu - u każdego jest inna.

                  ____

                  Komentarz


                  • #11
                    Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatgeo też nie będę w stanie pomóc...

                    Komentarz


                    • #12
                      Mój wybór to ten pierścionek W białym złocie niezwykła morska perła zdobiona naturalnymi rubinami. Wybrałem ten, ponieważ moja ukochana ceni nieprzemijające pięko, a czymś takim bez wątpienia jest ten pierścionek.

                      Komentarz


                      • #13
                        witam, ja polecam pierścionki z kamieniami, np z szafirem tutaj znajdziecie piękne i wyjątkowe pierścionki, na pewno będą się podobały waszym paniom

                        Komentarz


                        • #14
                          Mi najbardziej podobają się .

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X