Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lekkie jedzenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Wydaje mi się, że głównie rzeczy lekkostrawne- czyli na przykład jakiś ryż, zupy i tak dalej. W każdym razie na pewno nie ciężkie sosy

    __________________

    Komentarz


    • #17
      Wszystko co nie jest smażone, haha No i nie jest przesadnie przyprawione

      Komentarz


      • #18
        Poszukaj w internecie czegoś na ten temat. Na pewno coś tak znajdziesz.


        ________

        Komentarz


        • #19
          No na pewno, w necie jest pełno przepisów na lekkie obiady czy kolacje

          __________

          Komentarz


          • #20
            Wszelkie sałatki z lekkim dresingiem, gotowane mięso, ryż i kasze.
            ___

            Komentarz


            • #21
              Jak piszą na nawet wybierając się na grilla do znajomych można postawić na lżejsze, bardziej zdrowe jedzenie. Ja raczej stawiam na drób oraz na warzywa z grilla

              Komentarz


              • #22
                No dokładnie, drób i warzywa z grilla to najlepsza opcja na lato

                Komentarz


                • #23
                  Warto poczytać poradniki o lekkostrawnej diecie.

                  __

                  Komentarz


                  • #24
                    W diecie też powinny znaleźć się zdrowe soki i napoje , może nie tyle owocowe co warzywne, dużo zdrowsze. Najlepiej jeszcze wybierać takie z oznaczeniem BIO, jest wtedy pewność że nie rosło na pestycydach czy jakiejkolwiek innej chemii

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja uwielbiam wszelkie kasze, kurczaka, wszystko lekkostrawne ale od czasu do czasu uwielbiam zrobić sobie cheat day wtedy zamawiam z i jestem szczęśliwym człowiekiem!

                      Komentarz


                      • #26
                        Zwlaszcza ze w diecie nie chodzi o liczenie kalorii.Poza tym nie każdy moze sobie pozwolic na oslabianie organizmu ograniczaniem kalorii. To sa bardzo indywidualne preferencje. Jedni z racji duzego wysilku powinni dostarczyc organizmowi odpowiednio wysoka ilosc kalorii po to aby organizm mogl prawidlowo funkcjonowac, zeby mogli ciezko pracowac i wykonywac codzienne czynnosci z powerem a nie na "ostatkach sił". Jesli kto mysli o odchudzaniu sie to wg mnie najlepiej z pomoca specjalistow tego typu

                        Komentarz


                        • #27
                          Na pewno wszelkie rodzaju pasty no i niektóre pizze, na przykład margharite W ogóle włoska kuchnia jest raczej lekka. Pewnie dlatego tak często stawiam właśnie na takie dania! Niestety nie mam za bardzo czasu gotować, ale nic straconego, bo jestem stałym gościem restauracji Mają naprawdę genialne, włoskie dania, które mogłabym jeść codziennie!

                          Komentarz


                          • #28
                            Często szukam różnych przepisów w sieci, testuje różne kuchnie, bardzo lubię gotować nowe posiłki. Ostatnio trafiłam na gdzie znalazłam bardzo dużo różnych przepisów. Wypróbowałam już kilka, łatwe w wykonaniu a bardzo smaczne, nawet dzieci zachwalają. Dodatkowo znalazłam ciekawe informacje o właściwościach różnych produktów, które są dobre dla zdrowia, a których zdecydowanie lepiej unikać.

                            Komentarz


                            • #29
                              według mnie warzywa to podstawa lekkiej diety

                              Komentarz


                              • #30
                                Bardzo dobrze się składa, że udzielacie takich porad.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X