Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lekkie jedzenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lekkie jedzenie

    Witam co możemy zaliczyć do lekkiego jedzenia?

  • #2
    Generalnie to jakieś warzywa chyba i mało kaloryczne rzeczy. Mysle ze wafle ryżowe jak najbardziej się spiszą. Ja to od czasu do czasu lubie też coś cięższego i na słodko zjeść. Sama sobie nawet przygotowuje często pyszne wypieki. Dzięki pomocy akcesoriów cukierniczych ze strony wychodzą mi coraz lepiej takie rzeczy. Zobaczcie sobie również jeżeli lubicie piec ciasta i torty

    Komentarz


    • #3
      Rzeczy, które nie są tłuste!

      Komentarz


      • #4
        Lekkie jedzenie jest najlepsze !

        Komentarz


        • #5
          Lekkie jedzenie można rozumieć według mnie na różne sposoby. Z jednej strony może to być jedzenie lekkostrawne, z drugiej strony może chodzić o jedzenie niskokaloryczne. A jeśli ktoś ma jakieś schorzenia, to dla niego lekkim jedzeniem będzie takie, które mu nie szkodzi. Na przykład dla mojej mamy lekkim jedzeniem jest białe pieczywo, bo nie wywołuje u niej objawów chorobowych, ale warzywa w większych ilościach już nie. Dla mnie lekkie jedzenie to na przykład warzywa i , a dla mojego brata przetwory mleczne i mięso, kasze. Różnie to można rozumieć, chyba trzeba poznać swój organizm i tyle.

          Komentarz


          • #6
            Lekkie jedzenie to takie, której jest jak najmniej przetworzone jeśli chodzi o mięso to zdecydowanie duszone albo przygotowan na parze z małą ilością przypraw do tego jakaś kasza i koniecznie warzywa. Są to rownież wszlekiego rodzaju koktajle na bazie jogurtów naturalnych i owoców.

            Komentarz


            • #7
              Lekkie to wszystkie podobne do styropianu

              Komentarz


              • #8
                hahaha nie koniecznie, łosoś z grilla też jest lekkim daniem, zrób go z tego przepisu , jest przepyszny! Jest dowodem na to że zdrowe i lekkie dania wcale nie muszą być niesmaczne

                Komentarz


                • #9
                  A może jedzenie bez glutenu? Teraz sporo się o tym mówi i słyszałam, że generalnie jak się unika glutenu to o wiele lepiej się czujemy. Ja to już małe podchody robię pod taką dietę. Pomaga mi w tym sklep Zamówić tam można ciekawe produkty, z których wypieka się np. chleby czy ciasta bez glutenu

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie są to wszelkie posiłki oparte na kaszach i warzywach. Uwielbiam takie zdrowe jedzenie.

                    ____

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym tak chyba nie dała rady... Cały czas to samo

                      Komentarz


                      • #13
                        według mnie rzeczy lekkostrawne

                        Komentarz


                        • #14
                          Zamieszczone przez BialaFlagA Zobacz posta
                          według mnie rzeczy lekkostrawne
                          potwierdzam

                          Komentarz


                          • #15
                            Myślę, że warzywa, owoce i drób. Jak spojrzeć na wartości odżywcze to ma w umiarkowanej ilości. Jeśli jeszcze jest to kurczak ekologiczny, to na pewno jest bardziej lekkostrawny dla organizmu. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zajadać się kurczakiem z warzywami. Mniam.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X