Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lekkie jedzenie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wydaje mi się, że głównie rzeczy lekkostrawne- czyli na przykład jakiś ryż, zupy i tak dalej. W każdym razie na pewno nie ciężkie sosy

Komentarz

Wszystko co nie jest smażone, haha No i nie jest przesadnie przyprawione

Komentarz

Poszukaj w internecie czegoś na ten temat. Na pewno coś tak znajdziesz.

________
        vellahome

Komentarz

No na pewno, w necie jest pełno przepisów na lekkie obiady czy kolacje

Komentarz

Wszelkie sałatki z lekkim dresingiem, gotowane mięso, ryż i kasze.
            ___

depilacja wąsika

Komentarz

Jak piszą na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl...-diecie-light/ nawet wybierając się na grilla do znajomych można postawić na lżejsze, bardziej zdrowe jedzenie. Ja raczej stawiam na drób oraz na warzywa z grilla

Komentarz

No dokładnie, drób i warzywa z grilla to najlepsza opcja na lato

Komentarz

Warto poczytać poradniki o lekkostrawnej diecie.

__

Materiały obiciowe

Komentarz

W diecie też powinny znaleźć się zdrowe soki i napoje https://www.bee.pl/9014-soki-i-napoje , może nie tyle owocowe co warzywne, dużo zdrowsze. Najlepiej jeszcze wybierać takie z oznaczeniem BIO, jest wtedy pewność że nie rosło na pestycydach czy jakiejkolwiek innej chemii

Komentarz

Ja uwielbiam wszelkie kasze, kurczaka, wszystko lekkostrawne ale od czasu do czasu uwielbiam zrobić sobie cheat day wtedy zamawiam z pizzeria we wrocławiu i jestem szczęśliwym człowiekiem!

Komentarz

Staram się mieć na tyle zbilansowaną dietę, żeby nie musieć wspomagać się innymi witaminami czy preparatami. Warzywa, owoce i różnorodność w mięsie to podstawa.

Komentarz

Zwlaszcza ze w diecie nie chodzi o liczenie kalorii.Poza tym nie każdy moze sobie pozwolic na oslabianie organizmu ograniczaniem kalorii. To sa bardzo indywidualne preferencje. Jedni z racji duzego wysilku powinni dostarczyc organizmowi odpowiednio wysoka ilosc kalorii po to aby organizm mogl prawidlowo funkcjonowac, zeby mogli ciezko pracowac i wykonywac codzienne czynnosci z powerem a nie na "ostatkach sił". Jesli kto mysli o odchudzaniu sie to wg mnie najlepiej z pomoca specjalistow tego typu https://www.wbienkowski.pl/medycyna-...zna/dietetyka/

Komentarz

Pracuję...
                          X