Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lokata walutowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

    Komentarz


    • #17
      Bardzo przydatne są te porady Dzięki wielkie Przydadzą mi się

      Komentarz


      • #18
        Inwestujecie w coś swoje oszczędności. Bo ja w sumie z miesiąca na miesiąc coś tam odkładam i już jakaś sumka się uzbierała. Chciałabym ją jakoś pomnożyc Myślałam o rynku kryptowalut, prezentuje się to bardzo fajnie. Są nawet takie strony gdzie można wygodnie handlować i skupować kryptowaluty. Akurat na tej możecie również skorzystać z wielu udogodnień jeżeli chodzi o przelewy i płatności

        Komentarz


        • #19
          Witam jeśli zastanawiacie się nad tym by zostawić swoje pieniądze na lokacie warto jest zadbać o to by była ona dla nas jak najbardziej korzystna. W dobrym wyborze wam pomoże ta oto stronka:
          http://lokatowy.pl/
          - moim zdaniem warto jest z niej skorzystać!

          Komentarz


          • #20
            Wygląda to całkiem interesująco
            ---

            Komentarz


            • #21
              Tu znajdziecie porady, w jaki sposób oszczędzać na lokacie. Możecie się też dowiedzieć, na jakie zyski można liczyć.

              Komentarz


              • #22
                O takiej lokacie walutowej to ja jeszcze nie słyszałem.Moim zdaniem to na pewno jest bardzo ciekawie.

                _____________________________________________
                Ostatnio edytowany przez tadeusz333333321; 02.11.2021, 22:13.

                Komentarz


                • #23
                  O lokacie walutowej to ja jeszcze nie słyszałem.Moim zdaniem takie coś na pewno jest bardzo ciekawie.Tylko kogo to zainteresuje tak naprawdę.

                  __________________________________________________ ____

                  Komentarz


                  • #24
                    A mógłby mi ktoś dokładniej przybliżyć ten problem?

                    Komentarz


                    • #25
                      Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat polisolokat, czy są powiązane również z innymi walutami? Na czym dokłądnie to polega? Znalazłam wpis o tym czy polisolokata to ubezpieczenie Na jakiej zasadzie działa ta usługa finansowa? Czy to jest bezpieczne? Korzystaliście? Możecie coś powiedzieć na ten temat?

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X