Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja nie mam żadnego pomysłu...

    Komentarz


    • Ja znalazłam fajny i zamówiłam mężowi zestaw eleganckich kaw. Myślę, że jest to fajny prezent, może znajdzie jakąś nową, ulubioną kawe.

      Komentarz


      • Komentarz


        • A jakas pyszna kolacja? I obowiazkowo pyszny deser inspirowany

          Komentarz


          • Wspólnie spędzony czas to jeden z lepszych prezentów.

            Komentarz


            • Ja postanowiłamswojemu mężowi sprezentować kurs języka niemieckiego w . Ostatnio często podróżujedo Niemiec więc będzie mógł korzystać z prezentu. A dodatkową korzyścią będzie to że pomoże córce w lekcjach.
              Ostatnio edytowany przez vani; 28.07.2017, 13:42.

              Komentarz


              • Takie kursy to świetna rzecz bo może nie jest to stricte rozrywka ale wprowadza tak zwany samorozwój .


                ____________

                Komentarz


                • Ja bym kupiła na deser jakieś naprawdę pyszne lody Dość dobry jest ten Same pyszności, zdecydowanie!

                  Komentarz


                  • Z ubraniami to lepiej nie ryzykować, zawsze mogą się nie spodobać albo źle dobierzesz rozmiar... Ja mężowi kupiłam ostatnio piękny komplet ręczników ze , który bardzo mu się spodobał Ręczniki są wyjątkowo miękkie i bardzo porządnie wykonane. Chyba sama sobie sprawię taki komplecik!

                    Komentarz


                    • Polecam odwiedzić tam na pewno kupisz odpowiednie rzeczy dla każdego faceta. Jeżeli ten oczywiscie jest fanem motocykli. Znajdziecie tam pełno akcesoriów motocyklowych oraz odzieży na motor

                      Komentarz


                      • Może ? Uwielbiam je puszczać na Sylwestra - a ten się zbliża Oczywiście mam nadzieje ,że Twój mąż będzie ostrożny z tymi fajerwerkami Dają dobre efekty, ale łatwo o wypadek

                        Komentarz


                        • Jeśli mąż lubi podróżować, to polecam objazdówkę po krajach Europy południowej. Byłem z żoną na takiej wycieczce z biurem podróży Arko-Travel i jesteśmy bardzo zadowoleni z samego wyjazdu i firmy organizującej całą tą eskapadę.

                          Komentarz


                          • zastanów się nad tym czy by mu nie sprezentować jakiejś dobrej whisky albo koniaku

                            Komentarz


                            • Moim zdaniem jest to bardzo dobry i przemyślany pomysł!

                              Komentarz


                              • Mężczyźni lubią przede wszystkim prezenty praktyczne, więc również kupiłabym skarpetki, sweter, golarkę, lecz np mój mąż jest szalony i bardziej cieszy się ze skoku na bungee, który mu kiedyś wykupiłam. Trochę to kosztuję, ale od czego są szybkie pożyczki. Polecam wam tą ofertę:

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X