Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internetowa rejestracja do lekarzy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Internetowa rejestracja do lekarzy?

    Cześć,
    co sądzicie o serwisach rejestracji przez Internet jak np. ? Dla mnie to większa wygoda, bo mam przed sobą spis specjalistów których szukam i tylko wybieram termin wizyty. Po za tym unikam kolejek w przychodniach. Na zachodzie pewnie jest to na porządku dziennym, że ludzie zapisują się do lekarzy przez Sieć. W Polsce to się dopiero rozwija, ale myślę, ze gdzieś za 5 lat będzie równe powszechne co zakupy internetowe. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

  • #2
    Może i będzie działać ale na razie rożnie z tym

    Komentarz


    • #3
      Ciekawa sprawa. Zapewne w niedługim czasie w większości oddziałów będzie można tylko w taki sposób się rejestrować. W zasadzie jest to dla nas wygoda lecz zauważmy, że w dalszym ciągu wielu ludzi nie posiada komputerów a co dopiero internetu

      Komentarz


      • #4
        Bardzo mi się ten pomysł podoba. Mam nadzieję, że niedługo wszędzie wejdzie w życie.

        Komentarz


        • #5
          Też mi się podoba, ale znając chaos i zamieszanie we wszelkich sferach życia, w których próbuje się wprowadzić pełną informatyzację niektórych procesów to mam obawy, że to nie wypali na dłuższą metę.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
            Też mi się podoba, ale znając chaos i zamieszanie we wszelkich sferach życia, w których próbuje się wprowadzić pełną informatyzację niektórych procesów to mam obawy, że to nie wypali na dłuższą metę.
            Myśle że wypali - ale jak zwykle z opóźnieniem i po niezłych perypetiach

            Komentarz


            • #7
              Jak to zaplanuja dobrze to na prawde dobry pomysl.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez missy Zobacz posta
                Ciekawa sprawa. Zapewne w niedługim czasie w większości oddziałów będzie można tylko w taki sposób się rejestrować. W zasadzie jest to dla nas wygoda lecz zauważmy, że w dalszym ciągu wielu ludzi nie posiada komputerów a co dopiero internetu
                No właśnie to smutna prawda , nie zapominajmy o takich ludziach, ponieważ ta sprawa nie dotyczy tylko starszych.

                Komentarz


                • #9
                  Jak dla mnie jest to bardzo trafiony pomysł, jednak właśnie nie dla wszystkich. Np. moja babcia może z takiej opcji skorzystać, tylko jeśli jej w tym pomogę, a ilu jest ludzi, którzy nie mają bliskiej osoby, która mogłaby ich zarejestrować? Pomysł fajny pod warunkiem, że oprócz tego nadal będzie możliwość rejestracji np. przez telefon (oczywiście na stronie powinna zaraz pojawić się aktualizacja).

                  Komentarz


                  • #10
                    Ogoleni internetowa rejestracja dosc fajnie sie sprawdza... jescze jak lekarze sie jej trzymaja i nie przychodza godzine poznije na wizyte, to juz wgl bylaby bajka..

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X