Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczoteczka elektryczna - tradycyjna czy soniczna?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szczoteczka elektryczna - tradycyjna czy soniczna?

Zastanawiam się nad kupnem szczoteczki elektrycznej. Wstępnie już nawet wybrałem szczoteczki, które mnie interesują:
    Philips Sonicare HX6511/50 Philips Sonicare HX6511/50 | cena, raty - sklep Komputronik.pl
    Oral-B Professional Care 1000 Gdzie tanio kupić? Szczoteczka ORAL-B Professional Care 1000 - oferta (051fdea11f3366af) - Sklep-Outlet.pl
    Nie wiem dokładnie na czym polega różnica między nimi? Która lepiej czyści zęby - soniczna czy tradycyjna elektryczna?
    Lojolka

Jak na moje to te elektryczne nie są zbyt dobre, nie ma to jak szczotkować samemu.

Ostatnio edytowany przez majj44ds; 29.11.2016, 11:42.

Komentarz

Zdecydowanie uważam, że elektryczne zasługują na uwagę - pomagają walczyć z płytką nazębną.

Taniec na redukcję wagi ciała - kompleksowy poradnik Poznaj podstawowe zasady bezpiecznego odchudzania i rolę zajęć tanecznych w zdrowym zrzucaniu zbędnych kilogramów
      Ostatnio edytowany przez Kania Piotr; 21.01.2018, 19:48.

Komentarz

A co myślicie, żeby poszukać jakiegoś info na ten temat w necie? Moim zdaniem to może być dość dobra opcja.
        Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Komentarz

Szczoteczka soniczna wykonuje kilkukrotnie większą liczbę obrotów na minutę (a więc czyści lepiej). Pomaga na przykład skuteczniej niż szczoteczka obrotowa pozbyć się osadów z kawy i herbaty - sprawdzone info

Komentarz

Ja polecam szczoteczki soniczne z firmy PolkardBis , korzystam z nich już od dłuższego czasu i mogę tylko zarekomendować, są naprawdę niezawodne , tylko co jakiś czas trzeba dokupić główki i tyle.

Komentarz

Ja wolę szczoteczki soniczne ^^

Komentarz

Osobiście bardziej przepadam za sonicznymi Dużo większy komfort używania jak i sama skuteczność, według mnie jest dużo większa

Komentarz

mi wszystkie inne niż tradycyjne powodują krwawienie.

Komentarz

Pracuję...
                  X