Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Super Sklep

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Super Sklep

    Polecam.

  • #2
    avek

    a mozna zakupic uzywany sprzet medyczny i nie tylko swietnej jakosci. Maja tez druczki, skierowania czy recepty. Do tego tez szerowki wybor rtg

    Komentarz


    • #3
      itr

      - w tym instytucie mozna zakupic urzadzenia ultradzwiekowe do oczyszczania narzedzi chirurgicznych. Wiadomo, ze ultradzwiegi to jedna z najlepszych metod czyszczenia wiec warto w nie zainwestowac

      Komentarz


      • #4
        Widzę że sklep z specjalistycznym sprzętem, którego szukam od jakiegoś czasu. Dosyć obszerna oferta. Zapisuję w ulubionych

        Komentarz


        • #5
          Dobry sprzęt to często podstawa zachowania zdrowia. Moja mama po wypadku miała duże problemy ze sprawnością rąk... Postanowiłam zamówić jej porządny sprzęt do rehabilitacji z i dzięki niemu ma teraz w pełni sprawne kończyny Warto ćwiczyć i używać do tego odpowiedniego sprzętu!

          Komentarz


          • #6
            Warto tu postawić na pomoc profesjonalnych fizjoterapeutów. Również nie można zapomnieć o ćwiczeniach w domu, oczywiście uzgodnionych wcześniej z rehabilitantem. Szczególnie musicie się na to przygotować gdy czeka was długa rehabilitacja, albo też będziecie musieli się kimś opiekować. Poczytajcie sobie na stronie o opieką nad osobą niepełnosprawną ruchową. Tu niezbędny będzie odpowiedni sprzęt. Ja taki znalazłam w sklepie Brandvital, proponują tu świetne urządzenia rehabilitacyjne, które można kupić ale i także proponują tu wynajem takiego sprzętu.

            Komentarz

            Pracuję...
            X