Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Dlaczego? Nie liczą się pieniądze a gest.

    Komentarz


    • #47
      Może dobrym pomysłem byłby kurs języka angielskiego
      Każdemu umiejętność mowy w takim języku może się przydać.
      Koniecznie sobie wypróbuj czy taka forma nauki CI odpowiada. I pamiętaj ile zalet ma taka forma nauki. Nigdzie nie musisz dojeżdżać i uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz

      Komentarz


      • #48
        Kup mu niech chłop ma w czym zapalić. Na / znajdziesz fajne.
        Ostatnio edytowany przez pieknyolek; 08.03.2019, 14:31.

        Komentarz


        • #49
          Może coś dla zdrowia i urody? Zobacz to

          Komentarz


          • #50
            Wszystko zależy od tego co mąż lubi, jedne ucieszy sie z kawy, inni z karnetu na siłownię.

            Komentarz


            • #51
              witam,
              mój maż bardzo skarżył się na bóle migrenowe. Pewnego dnia przypadkiem usłyszłam o tlenoterapii w komorze hiperbarycznej Atamed. Mąż postanowił skorzystać z zabiegów. Bardzo mu pomogły, stał się żywszy, a bóle powoli zanikały. Obecnie nie odczuwa już nawrotów migreny - sprawdźcie, bo na prawdę warto!

              Komentarz


              • #52
                A może ? Wiem, że teraz nie jest najlepsza pora na zakładanie rękawiczek na co dzień, ale trzeba wiedzieć, że znakomicie się w nich prowadzi. Może warto spróbować?

                Komentarz


                • #53
                  Może jako prezent główny karnet na siłownię albo buty do biegania a jako dodatek proponuję

                  Komentarz


                  • #54
                    Może jakiś ciekawy zestaw do robienia piwa lub wina?? Fajne akcesoria można znaleźć na

                    Komentarz


                    • #55
                      Może kup mu prezent związany z jego zainteresowaniami, hobby. Na pewno ucieszy się i będzie to praktyczny prezent

                      Komentarz


                      • #57
                        Mój ma tak rozwalony swój telefon, że ja się co chwilę śmieję, że na urodziny mu go naprawię No i dotrzymam słowa, tylko zamiast sama naprawiać, to wyślę go do sprawdzonych

                        Komentarz


                        • #58
                          Dla męża to może warto kupić jakiś fajny upominek, taki który spodoba się mu, a będzie symboliczny. Widziałam ciekawe propozycje na , może akurat spodoba CI coś dla niego. Wybór bardzo szeroki, a do tego szybka wysyłka zawsze na czas.

                          Komentarz


                          • #59
                            Mój mąż to powinien dostać ode mnie kartę prezentową do po tym jak ostatnio trzeci raz w ciągu miesiąca zrzucił swój telefon na ziemię… Dobrze że ekipa z fix-ed szybko ogarnia takie naprawy jak choćby wymiana ekranu we wszelkiego rodzaju sprzętach appla bo nie wiem co mój mąż by bez nich zrobił. Ostatnio telefon wrócił od nch w idealnym stanie w kilka dni roboczych.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X