Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na co uczulenie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Na co uczulenie?

    Witam. Jak w temacie. Kiedyś miałem uczulenie na lateks, ale z tego "wyrosłem" na szczęście, bo ciężko było. A od jakiegoś czasu mam ucuzlenie na... no właśnie wstyd się przyznać... na psa. No dla mnie jakaś porązka, bo pies z nami jest od zawsze, jest zaczipowany, wpisany do bazy , zadbany, no członek rodziny. Czy są jakieś leki odczulające, dzięki którym można pozbyć się kataru alergicznego?

  • #2
    Są - ja na przykład biorę w sezonie pylenia Clatrę. Uczula mnie olsza, na szczęście niedługo całkiem przestanie pylić . Ale oczywiście przez braniem trzeba się skonsultować z lekarzem.

    Komentarz


    • #3
      Mi po truskawkach i orzechach wychodzą zawsze jakieś krosty. generalnie jak byłem mały to miałem alergię pokarmową, teraz jem wszystko oprócz tych dwóch.
      Ostatnio edytowany przez Jonnix2; 02.05.2016, 11:28.

      Komentarz


      • #4
        Super, przyda się

        Komentarz


        • #5
          według mnie to żaden powód do wstydu, myślałeś już o odczulaniu?

          Komentarz


          • #6
            Uczulenie można miec na różne rzeczy. Mam nadzieje, że na mnie się nic takiego nie przeniesie.

            Komentarz


            • #7
              Aerozole np. Envil Katar albo Sinulan Aqua +

              Komentarz


              • #8
                Ja mam uczulenie też na pyłki też m.in . Na uczulenie biorę loratadyne na pyłki oraz wspomagam sie też oczyszczaczem powietrza Zreszta poczytajcie sobie artykuł

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam na ugryzienia owadów

                  Komentarz


                  • #10
                    Trzy lata temu dowiedziałem się o tym że jestem uczulony na pokrzywy. Dowiedziałem się w głupiej sytuacji bo wpadłem pijany w pokrzywy , a na drugi dzień całe ciało miałem w dużych bąblach.

                    _____________________________________________

                    Komentarz


                    • #11
                      Są te słynne odczulania które pomagają na pyłki i kurz, więc mozliwe że na to też

                      Komentarz


                      • #12
                        Trzeba poświęcić 5 lat i odczulić się. Duża szansa, że poskutkuje. Na katar najlepsze przy alergii jest Euphorbium bo obkurcza śluzówkę, a nie tylko hamuje wypływanie kataru.

                        Komentarz


                        • #13
                          Możecie trochę więcej o tym poczytać na

                          Komentarz


                          • #14
                            Opowiem ci trochę o sobie i moim hobby związanym z hazardem, które nie przynosi mi trochę pieniędzy, w rzeczywistości jestem jak bloger, który nic nie robi, poza tym, że potrafi na bardzo prymitywnym poziomie. Więc robię kasyna online i robię to na strzępy, ale nadal prowadzę interesy, mam własne studio fotograficzne. Najważniejsze jest, aby grać zgodnie z zasadami witryny i oczywiście obserwować zależności, ponieważ jest to trudne, ale trzeba je trochę obejść. Wielu gra i przegrywa, ale wręcz przeciwnie, wygrywam, gdy inni przegrywają, jak w filmie z Hollywood. W rzeczywistości wszystko jest bardzo proste, musisz znać pakiety i korzystać z aktualnych istotnych informacji na rynku, abyś mógł wybrać kasyna online, w których możesz nie tylko przegrać, ale także wygrać bardzo dobre pieniądze, co pozwoli ci zarobić i, oczywiście, przyjemność z gry. Dla mnie jest to już standardowy sposób i nic nowego, dlatego wciąż sprzedaję pakiety gier i sprawdzam, testuję kasyna online w Internecie /.

                            Komentarz


                            • #15
                              Alergia na kurz i puch topoli.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X