Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

studia-gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Nie wyobrażam sobie studiować stomatologii przez internet

    Komentarz


    • #17
      Studia online nie są złe ale np. w wypadku kierunków jak stomatologia, na pewno by się nie sprawdziły.

      Komentarz


      • #18
        Polecam studia dzienne. Najlepiej przygotowują do zawodu.

        Komentarz


        • #19
          Tutaj nie do końca zgodzę się z Tobą, że studia dzienne przygotowują lepiej do zawodu Na studiach zaocznych realizowany jest taki sam program, jednakże więcej wymaga się od studenta, gdyż liczba godzin nie pozwala na zrealizowanie takiego samego programu jak na dziennych. Ja przykładowo jestem na studiach niestacjonarnych I stopnia na WSE, a dokładniej na . Mam znajomego z dziennych i przerabiają to samo - u nas tylko więcej musimy robić w domu, ale dla mnie to nie problem, gdyż interesuje mnie taka tematyka Ogólnie forma zajęć jest bardzo fajna, gdyż mamy wiele zajęć praktycznych, a nie jak na publicznych uczelniach sama teoria, a jak już ćwiczenia to sprzęt z XX wieku - tutaj to wygląda zupełnie inaczej

          Komentarz


          • #20
            Wolałbym wybrać studia dzienne. Moim zdaniem są lepsze niż studia zaoczne pod kilkoma względami.

            Komentarz


            • #21
              Na pewno studia dzienne są lepszym wyborem niż zaoczne. Dodatkowo polecam wybór uczelni państwowej niż prywatnej.

              Komentarz


              • #22
                Jako student wypowiem się, że wszystko zależy od indywidualnego podejścia i chęci. Studia zaoczne ie przeszkodzą zmotywowanym, dzienne nic nie dadzą leniom

                Komentarz


                • #23
                  Ja poszukuję jakieś dobrej uczelni gdzie mogę studiować stomatologię na pomorzu, ktoś coś zna i może podpowiedzieć?


                  _____________

                  Komentarz


                  • #24
                    Błagam tylko, wybierz jakąś porządną, państwową uczelnię... Jak teraz widzę że kierunki medyczne otwierają się na uczelniach prywatnych i płatnych, to mnie zimny pot oblewa...

                    Komentarz


                    • #25
                      Jakbym był na waszym miejscu to wybrał bym studia prawnicze w Krakowie bo po tym będzie praca

                      _____________________________________

                      Komentarz


                      • #26
                        Tylko jak nie masz pleców to nawet po ukończeniu takich studiów sprzedajec jako kasjer

                        ________________________________________

                        Komentarz


                        • #27
                          Teraz chyba większość osób decyduje się na studia zaoczne, łatwiej jest je pogodzić z pracą. Chociaż ciekawym rozwiązaniem są kierunku dualne: . Dzięki temu można kształcić się zarówno na uczelni, jak i w zakładzie pracy. Co o tym myślicie?

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja z kolei chciałabym zapytać, czy ktoś z Was studiuje na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi pielęgniarstwo Słyszałam, że cudowni wykładowcy i ogólnie atmosfera na uczelnia bardzo przyjazna. Chętnie poznam kogoś, kto jest na tym kierunku

                            Komentarz


                            • #29
                              Mi się wydaję że najlepszym miastem dla studiów jest Kraków lub Warszawa.Po ukończeniu studiów tam to na pewno dostanie się pracę wszędzie.

                              __________________________________________________ _____________________________________________

                              Komentarz


                              • #30
                                ja studiuje w trybie zaocznym bo w tygodniu pracuje zawodowo. Jesli chodzi o konkretny kierunek to zdecydowałam się na fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Mega ciekawy kierunek, dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkoła jak najbardziej ok - fajni wykładowcy, ciekawe zajęcia, rozsądne czesne.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X