Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kilka pytań

    Witam, jestem studentem technik dentystycznych. Poszukuję odpowiedzi na 3 pytania(dosyć obszernych).

    1) Przygotowanie jamy ustnej do wykonywania protezy częściowej ruchomej.
    2) Biodynamika protez częściowych (siły pionowe, poziome)
    3) Klamry jako element utrzymujący na podłożu ( z czego się składa, jakie warunki powinna spełniać, rodzaje klamer, przez jaką siłę się utrzymuje).

    Z góry dziękuję za pomoc.

  • #2
    Ja moge Tobie polecić swietną książkę dr Żarowa EndoProtetyka - przewodnik dla praktyki.
    Mysle ze Tobie na 100% sie przyda i warto własnie zakupić ja. Ja znalazłam tutaj wiele cennych informacji.

    Komentarz


    • #3
      Biblioteka

      Tylko biblioteka. Jeśli chcesz mieć pewne, że odpowiedzi na te pytania będą prawidłowe. To dość rozbudowane tematy, ale w specjalistycznych książkach znajdziesz bez problemu

      Komentarz


      • #4
        Jeśli chodzi o protetykę, świetny podręcznik napisała Elżbieta Mierzwińska-Nastalska. Warto go nawet kupić i mieć pod ręką, chociaż niestety jest dość drogi :/

        Komentarz


        • #5
          Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to zagadnienia na trzy wykłady Kojarzę też książkę 'Modelowanie w protetyce' - może być pomocna przy tych zagadnieniach

          Komentarz


          • #6
            Najlepiej poczytaj trochę książek i materiały które brałaś na wykładach.
            Sam zawsze przed egzaminem czytam wszystko co mam.

            __________________________________________________ __
            Ostatnio edytowany przez tadek22; 20.05.2018, 13:21.

            Komentarz

            Pracuję...
            X