Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

plamy na zębach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plamy na zębach

    Witam!
    Mam 22 lata i problem, którego się bardzo wstydzę... Na codzień mam zęby z delikatnymi białymi plamkami na jedynkach. Jednak gdy zęby mi się wysuszą (np po meczu piłki nożnej lub gdy mam katar i oddycham ustami) te plamki zdecydowanie się uwidaczniają tj są dużo bielsze a że nie mam białych zębów - są widoczne z dużej odległości! I wstydzę się uśmiechnąć czy nawet wogóle mówić...

    Zamieszczam zdjęcie po dzisiejszej nocy, w której miałem katar i musiałem oddychać przez usta
    baaardzo proszę o pomoc w tej sprawie
    z góry dziękuję
    pozdrawiam
    Kamil

    PS: dodam jeszcze że byłem pare dni temu u mojego dentysty i polecił mi stosować TOOTH MOUSSE
    Ostatnio edytowany przez Kama-21; 09.06.2011, 10:23.

  • #2
    Kiedy pojawiły się białe plamki? Czy są obecne od dzieciństwa? Tj. Od wyrznięcia się zębów?

    Komentarz


    • #3
      Nie wiem czy mam je od dzieciństwa. Jedyne co pamiętam to jak miałem ok 12 lat, dentysta mi powiedział że za kilka lat plamki znikną. Niestety tak się nie stało... Plamki są na codzień jednak mało widoczne. Dopiero po wysuszeniu robią się "ostrzejsze". Są gładkie, jakby były częścią zęba... I występują tylko na górnych jedynkach. Tzn są jeszcze 2 malusieńkie plamki na dwójce i trójce chyba też ale tak małe że nawet się nimi nie przejmuję. Te to co innego...
      Niedawno pewien dentysta powiedział żebym spróbował fluoryzacji kontaktowej czy coś takiego a jeśli nie będzie żadnych efektów to pozostają mi licówki...
      Bardzo proszę o pomoc/poradę
      Byłbym zobowiązany

      Komentarz

      Pracuję...
      X