Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implant zęba

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Implant zęba

Z powodu niedawnego przykrego wydarzenia straciłem jeden z przednich zębów, co bardzo mi przeszkadza, możecie polecić jakiś zadbany gabinet stomatologiczny, który mógłby mi pomóc w tej kwestii Jestem z Katowic, więc zależałoby mi na najbliższej okolicy.

Zapraszam do Bielska - www.vipdental.pl
    W Katowicach www.borczyk.pl lub www.dentim.pl
    Szymon Krysta
    Dentysta Bielsko-Biała

Komentarz

Ja polecam szczególnie www.vipdental.pl słyszałam od znajomych same pozytywne opinie na temat tej kliniki

Komentarz

Bardzo mi miło i dziękuję za te miłe słowa,
        Szymon Krysta
        Dentysta Bielsko-Biała

Komentarz

Zamieszczone przez han Zobacz posta
          Z powodu niedawnego przykrego wydarzenia straciłem jeden z przednich zębów, co bardzo mi przeszkadza, możecie polecić jakiś zadbany gabinet stomatologiczny, który mógłby mi pomóc w tej kwestii Jestem z Katowic, więc zależałoby mi na najbliższej okolicy.
          Kilka gabinetów by się na pewno znalazło ja mieszkam w Mikołowie i mam blisko do tego gabinetu ortodoncja-stomatologia.pl Jest w porządku i zajmują się zakładaniem implantów, ale może znajdziesz coś bliżej.

Komentarz

Możesz sobie też sprawdzić http://www.implanty-info.com.pl jeżeli cenisz sobie profesjonalizm. Generalnie to nie bede pisać gdzie jest najlepiej dla mnie jak cos jest zrobione porzadne to warto polecac i tyle, a akurat sadze ze sie zgodzicie o dobrego stomatologa teraz cięzko.

Komentarz

Sama mam implant jedynki. Niestety ale uległam wypadkowi, nie było przy tym mozliwosci założenia korony porcelanowej z uwagi na to, ze korzeń był połamany....

Dodam, że lepiej jeśli zdecydujecie się na wstawienie implantu wcześniej niż później:
              https://www.serfin.pl/24189,implanty...zny-jest-czas/

Czas sie liczy z uwagi na to, ze kosć może ulec zanikowi jeśli nie ma zeba. I jeśli potem chcecie wstawić sobie implant, bedziecie musieli podnieść dno zatoki szczękowej
              Zwlekanie ze wszczepieniem implantów stomatologicznych może spowodować konieczność odbudowy kości i zwiększy koszty związane z zabiegiem. Implanty stomatologiczne – tu ważny jest czas! Implanty stomatologiczne są obecnie jedną z najbardziej nowoczesnych metod uzupełnień braków zębowych. Doskonale imitują naturalne zęby nie tylko pod względem wyglądu, ale również funkcji. Właśnie dlatego są obecnie wybierane tak chętnie. Osoby …

Komentarz

Pracuję...
              X