Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie chcę szuflady ani metalu...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie chcę szuflady ani metalu...

    Witam
    Moje zęby są w opłakanym stanie. Górne zęby są praktycznie wszystkie do usunięcia (dolne się jakoś trzymają...). Nie chcę standardowej szczęki (takiej jak mają babcie..) myślałam o 2 implantach u góry a na nich osadzeniu tak zwanego mostku, okazuje się że i to odpada ponieważ mają one metalowe elementy a ja nie mogę mieć żadnego metalu. Myślałam żeby te mostki osadzić na 2 swoich zębach (z tym że najpierw bym zrobiła kanałowe aby nie było z nimi potem problemów). Sama nie wiem co pisać i co myśleć..... co Wy na to ? POMOCY !!!
    Pozdrawiam

  • #2
    implanty są z tytanu który tkwi w kości a korona jest z porcelany

    Komentarz


    • #3
      Tak wiem, ale tytan to metal a ja nie mogę go mieć...

      Komentarz


      • #4
        Można założyć implanty cyrkonowe.

        Komentarz


        • #5
          Witam
          Jeśli założę takie 2 implanty i do tego jakiś mostek to z jakim kosztem mogę się liczyć?
          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            W naszej Klinice. Koszt założenia implantu cyrkonowego to ok 4 do 5 tys za sztukę. Koszt mostu zależy od ilości zębów, które będzie odtwarzał. Natomiast na dwóch implantach nie da się oprzeć mostu uzupełniającego wszystkie zęby na górze. Zwykle do odtworzenia 12 do 14 zębów w szczęce wszczepiamy 8 implantów (absolutne minimum to 6) i na tych implantach osadzamy most porcelanowy.
            Jeśli chodzi o 2 implanty to mogą one odtwarzać trzy do 4 brakujących zębów lub na dwóch implantach można zamocować protezę ale jest ona wtedy protezą wyjmowaną z jamy ustnej, a implanty poprawiają jej stabilność, ale tego Pani nie chce.

            Komentarz

            Pracuję...
            X