Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie wiem czy isc z tym do lekarza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie wiem czy isc z tym do lekarza

    Witam. Mój problem polega na tym, że gdy zacisnę dość mocno szczękę boli mnie ząb plombowany jakiś rok temu a inne nie bolą i gdy przestanę zaciskać ból przechodzi ale nadal czuje ten ząb. Nie wiem czy udać się z tym do czy to jest może jakaś przejściowa choroba.
    Ostatnio edytowany przez stepien93; 24.02.2012, 22:06.

  • #2
    Ja jak tak mialam okazalo sie ze potrzebne jest leczenie kanalowe ktore zreszta mam do tej pory

    Komentarz


    • #3
      nigdy nie miałem kanałowego ale podobno to najgorsze co może być

      @edit:
      chciałbym dodać jeszcze, że ząb nie reaguje na duże zmiany temperatury, zimno
      Ostatnio edytowany przez stepien93; 24.02.2012, 22:04.

      Komentarz


      • #4
        Szybciutko do dentysty! I nie bać się leczenia kanałowego, ja takie przeżyłam bez znieczulenia bo...boję się zastrzyków A co do tego co Ci się dzieje to zabrzmi to groźnie może to być zgorzel miazgi zęba czyli nagromadzenie gazów gnilnych spowodowanych przez bakterie beztlenowe, gazy rozsadzają zęba i taki rozepchany ząb boli przy nagryzaniu- tak mi to wytłumaczył mój dentysta jest to podobno bardzo częste zjawisko nie mniej jednak nie można tego lekceważyć bo można dostać zakażenia całego organizmu. (jeśli będzie to trwało kilka miesięcy albo lat). u mnie na kanałowe leczenie takiego zgorzelnego zęba było za późno i został usunięty po wcześniejszym leczeniu antybiotykiem bo miałam taki stan zapalny, że gorączkowałam inny natomiast został wyleczony kanałowo o czym wspominałam na początku i minęły już dwa lata i ząbek służy

        Komentarz

        Pracuję...
        X