Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pół zęba.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pół zęba.

    Dobry wieczór.
    Mój problem polega na tym, że nie mam połowy zęba. Na egzaminie z nerwów zacisnęłam mocno szczękę i połowa szóstki (od strony siódemki) po prostu mi odpadła. Wczoraj wieczorem napiłam się zimnego mleka i oglądając film, chwilę przetrzymałam je w ustach. Dziś obudziłam się potwornym bólem. W miejscu brakującej połowy szóstki pojawił się jakiś nerw, czy coś. Nie mam pojęcia. Różowa kulka, która niedawno mi pękła. Po przyjechaniu z pracy, zaczęłam czuć nieprzyjemny zapach i taki ból, jakby ktoś wciskał mi w te miejsce jakiś drut. Co może zrobić dentysta, by zaleczyć to dziadostwo? Czy mogła mi się wdać infekcja? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję,
    Shirrka.

  • #2
    Wyjścia są dwa: leczenie kanałowe albo usunięcie zęba, wszystko zależy od tego jak bardzo zniszczony jest ząb i w jakim stanie są tkanki okołowierzchołkowe (aby to stwierdzić trzeba wykonać zdjęcie rtg zęba ). Moja rada: proszę jak najszybciej udać się do dentysty!!!

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję bardzo - już po problemie.

      + EDIT.
      Chciałam zamknąć temat, ale nie widzę w opcjach takiej możliwości. Więc niech będzie 'niby-zamknięty' tak dla nas.
      Ostatnio edytowany przez Shirrka; 13.04.2011, 19:58.

      Komentarz

      Pracuję...
      X